mezara

Neznáte nějaká rekreační střediska vhodná pro školní výlety?

Chystáme se na školní výlet a vybíráme místa, kam bychom chtěli. Bohužel jsou všechny návrhy zamítnuty kvůli ceně ubytování. Neznáte rekreační středisko, kde by byla možnost polopenze a nízké ceny pro 25 osob na čtyři noci,a aby v okolí byla možnost nějaké aktivity? V přiměřené vzdálenosti od Hlinska (Chrudim).
Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji, ale ve Svratouchu jsme už byli. A na devítku to je pro nás takové obyčejné. Chceme nějaké zážitky třeba Krkonoše, Lednice apod.

Nejlepší odpověď
anonym

http://rekreace-deti.cz/rekreacni-strediska/nade­je.php

Další odpovědi
Roman71

Rekreační areál Poslův mlýn. Ceny jsou dobré a vyžití pro děti bezva. Místní animátoři pořádají neustále nějaké zábavné programy. Byl jsem tam s rodinkou na dovolené v době, kdy tam bylo několik turnusů mažoretek.
Blízké hrady jsou taky super a když je hezky, stačí zajít pěšky do nedalekých Doks na Máchovo jezero. :)
Doplňuji:
Pravda, od Hlinska trochu z ruky.

Zdroj: http://www.pos­luvmlyn.cz/