Neznáte nějaká jména největších padouchů či vrahů historie?

Potřebuji nějaké jméno člověka, který je z historie známý něčím hodně špatným, jako je Bin Ladin nebo Jack Rozparovač. Prohledávám web, ale nic moc jmen, která by hned někoho trkla a věděli by, čí jméno to je jsem zatím nenašla. Neznáte nějaký další podobný lidi, co páchali něco hodně zlého a při vyslovení jejich jména se hned ví, o koho jde?
Doplňuji:
RyuzakiKate – potřebuji mužská jména a pokud možno tak ne česká či slovenská :)

  • děkuji všem za nápady!

Nejlepší odpověď
zeeue

Adolf Hitler…
Doplňuji:
nebo mě ještě napadli Fidel Castro, Mao ce Tung, Čankajšek, Kaligula…

Další odpovědi
annas

Objevují se různá jména. Tři nejbrutálnější sérioví vrazi v dějinách naší země – vraždili nevinné a sami skončili na popravišti.

http://www.mzo­ne.cz/clanek/tri-nejbrutalnejsi-seriovi-vrazi-v-dejinach-nasi-zeme-vrazdili-nevinne-a-sami-skoncili-na-popravisti/

Nejbrutálnější vrazi všech dob

http://www.bi­zinet.cz/clanek/nej­brutalnejsi-vrazi-vsech-dob-i_cast-166407

Doplňuji:
Vzpomínám si, že podobná otázka byla položená, vím, že jsem odpovídala, ale nemůžu ji najít. Určitě rozdílná formulace. Šlo o známé jedince …

Použila jsem tento odkaz:
http://www.ga­mepark.cz/nej­vetsi_masovi_vra­zi_v_historii_lid­stva_11890.htm

1. Mao Ce-TungInfo : Čínský vůdce, komunista, (1893–1976)
Počet zabitých lidí : 77 692 000

[2.] Josef Stalin
Info : Neomezný vládce Sovětského svazu, komunista, (1878–1953)

Počet zabitých lidí : 42 672 000

[3.] Adolf Hitler
Info : Německý národně socialistický politik, diktátor, nacista, (1889–1945)

Počet zabitých lidí : 20 946 000

[4.] Čankajšek
Info : Vůdce Kuomintangu (Národní strana) , prezident Číny, nacionalista, (1887–1975)

Počet zabitých lidí : 10 214 000

[5.] Vladimír Iljič Lenin
Info : Ruský politik a revolucionář, vůdce bolševické strany, první předseda vlády SSSR, komunista, (1870–1924)

Počet zabitých lidí : 4 017 000

6. Hideki Tódžó

7. Pol Pot

8. Aghá Muhammad Jahjá Chán

9. Josip Broz Tito

Zdroj : Wikipedia.cz, internet, knihy

RyuzakiKate

Zodiac, Charles Manson, Caligula… A co třeba ženy? Olga Hepnarová, Aileen Wuornos, Irma Grese, Beverley Allitt… Mám tady jeden speciál Epochy o vrazích, vydaly se 2 díly, celkem dosti obsáhlé…

iceT

Ted Bundy,Ed Gain,Henry Landru,Nicolae Ceaușescu

marci1

Třeba Andrej Čikatilo : ruský sériový vrah a kanibal, který zavraždil 53 lidí.

briketka10

Psychopat z Green River je natočen i film ..

Doplňuji:
annas,
ti tví vrazi jsou pěknej blivajz..

Braník

Lenin,Hittler,Sta­lin,Mao Ce-Tung atd.

anonym

Kain. A ten to všechno začal.

Cass

mě napadl ještě Zodiac…

anonym

Nejvyšší „úmrtnost“ v novodobých dějinách měl J.V.Stalin.
Nepřekonal ho ani Hitler ani jní diktátoři.

badisko

Ted Bundy .....

Emefej

Pol Pot, Yeng Sari.