KN

Neznáte název tohoto filmu?

V tomto filmu cestují pomocí zrcadlem do minulosti a zpět. Nemohu si vzpomenout jak se tento film jmenuje.

Nejlepší odpověď
bolak

Kdo cestuje? Kam cestuje? Z kerýho období je ten film? Je českej? Vysílal se u nás? Kdy jsi ho viděl? Hraje tam někdo známej? Co se v tom filmu dělo? Jaká byla hlavní dějová linie?

Filmů o cestování zrcadlem jsou desítky, vypisovat ti je sem nebudu. Když seš línej ty, tak já můžu bejt taky :)

Další odpovědi
TEREZA.B

Zkuste otázku trochu rozvést. Nějaké další podrobnosti, země, herci, děj…