Misirik

Neznáte název této hry?

Nedávno se ma na google play oběvila hra ve které jste našel telefon a snažíte se zjistit co se stalo s majitelkou. Pokud víte název této hry napište prosím.

Hru jsem našel jmenuje se sara is missing.

Nejlepší odpověď
bolak

To bude nějaká Fantasy, ne? Protože když najdeš někde mobilní telefon, tak je hledat majitele ta poslední věc, co by tě napadla. První věc co uděláš v takové situaci, je že odejmeš kryt a zahodíš simkartu, a pak seškrábeš sériové číslo, to si pamatuj.