Tygrf

Neznáte název reggae písničky, kde v klipu sedí chlap v kruhu ve vodě?

Myslím, že tam sedí silnější chlap na nafukovacím kruhu ve vodě. Je to hoodně klidná písnička (mírné hraní na kytaru).
Našel jsem jí v tomto klipu „https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5oLKzf-TVJs“ hraje cca od 47:50 minuty. Nepodařilo se mi rozluštit text a najít jí podle toho, jediné, co vím, je, že se tam zpívá něco jako „some day“ … třeba někdo ady bude lépe rozumět. Je to pro mě moc důležité, díky moc..

Odpovědi
Shaohao

Somewhere over the Rainbow