Neznáte náhodou telefonní číslo na 1 paní z roku 1928?

http://preskoc­.cz/w8i

Nejlepší odpověď
mojitek

Jo vcera jsem to videl,a je to zajimavy.Ona jde po ulici a normalne telefonuje jako kdyby to byla jeji kazdodenni rutina-ta grimasa,pohyby chuze atd.Proste presne tak jako kdybyste to nafilmovali dneska nekde na Vaclavaku. Fakt zajimavy…
Doplňuji:
barbakan : zcela urcite je to film z toho roku-ty to nevidis ? Mimochodem muzes si ho nekde koupit nebo pujcit a presvedcit se sam.V prispevku to je na 1.videu od 20. sekundy…

Další odpovědi
BIGFOOT

No,tak to jsi brachu na něco přišel.Je to moc zajímavý a vůbec nevím,co si votom mám myslet.BIGFOOT

anonym

Nějak se mi to nezdá,že to je film z uvedeného roku.Filmy s té doby jsou už poničeny škrábanci a různými defekty a u tohoto filmu to je pomalu HD.

Mili @