Pokročilý

Neznáte náhodou někdo oděvní firmu Justapink? Na netu jsem o ní nenašla ani slovo.

Ozvali se dceři a mě se to zdá nějaké divné.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pink je módní značka,jestli to nebude nějaké další označení

Další odpovědi:

Zlatý

Taky jsem se vám ted dívala na netu a bohužel jsem o firmě Justapink nic nenašla.

JustaPink je firma která vám navykládá jak vám budou platit 15 000 ,-kč měsíčně atd...chtějí po vás nahatý fotky a to už sem je fakt poslala někam..=))

Firma Jastupink je původem ze Srílanky. Ženy tam tkajou bavlněné ouplety v jasu zapadajícího slunce. A poto,že je v tý době všechno naružovělé,tak tkaninu pojmenovali Jaspink. Je to žádanej matriál u popředních světových návrhářú.

Diskuze k otázce

Maličká11

Ahoj, všechny varuji před touto fiktivní nabídkou, pan Konsilian je pouhý podvodník který tahá z dívek pouze fotografie!

_Kristy__

Jak jste na to přišla?

Alenka 1

Tak taky me kontaktovali cca pred 14 dny, poslala jsem vsechno co po me zadali a dnes jsem jiz byla v praze v agenture a podepsala jsem smlouvu. Myslim si ze by to mohlo fungovat. Jednani se mi zdalo seriozni a profesionalni, je pravda, ze zacatky myslim tim ty mejly s pozadavkama byly otravne, ale chapu to, nechtely utratit zbytecne hodne penez za verejny konkurz. Jinak obleceni co mi dnes ukazali vypada opravdu moc dobre, mela jsem taky z toho strach, uz se tesim az mi jej pristi tyden dovezou :) prvni kouseky mam jiz ted, hned mi par kousku dali. Jinak brzo by mela byt velka reklama i v casopisech a i na internetu, tak uz se tesim. Zkuste to taky a treba vas taky vyberou jako me :)

Ginny16

Ahoj, můžeš mi prosím tě napsat na mail? miss007@seznam.cz, jak to probíhalo a tak? Také se mi ozvali, ale bojím se, aby to nebyl nějaký podvod.

Foxi

Musím se připojit a říct,že mi to příde také jako totální nesmysl. Email mi přišel zhurba před 3 měsíci s dlouhými texty o tom jak to chodí,co firma za oblečení dodává apod. Dnes mi přišel email znovu,ale tentokrát pozměněný,že mají stále místa...jj je to hezká představa 15.000+ měsíčně, dodávané oblečení, ale je to nereálné. Chtějí tam vědět spoustu infa to je v pořádku, ale těch fotek je přezpříliš, co chtějí. Myslím si že by z toho nikomu nic nekáplo a mohlo by dojít k zneužití fotek.

adela.cerna

TAké mi přišel ten email a také tomu moc nedůvěřuji..!:)

Dalibor

Nabídky od JustaPink chodí hlavně na stránkách: http://www.czechfaces.com/

Dalibor

Máme stejnou zkušenost a nabídku od JustaPink. Víme toho tolik co Vy a čekáme co se z toho vyklube. Pokud by vše fungovalo tak jak píše paní tak by to bylo skvělé.

terynks

No mě poslali návrh být jedna z modelek,měsíčně 15000Kč jednou bych musela jet do Prahy nebo do Brna na focení.Ptala jsem se jak si můžu být jistá že to není žádnej podvod a oni mi napsali že tato firma je prozatím jen v Irsku a v ČR bude od 1.8 2010 a že jednou do měsíce by k vám přijela černá dodávka s oblečením a vy si budete moct vybrat,když oblečení poškodíte takže vám ho ¨vyměněj a nebudete nic platit nebo i když ho stratíte.Nevím jestli se tomu dá věřitno,ale poslali mi toho o této firmě docela dost.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.