Neznáte milionáře který by (někomu) pomohl z finanční tísně?

Nejlepší odpověď
Drap

Buď jsi dnes snídal vtipnou kaši , nebo moc hulíš.

Další odpovědi
led

Boli a sú aj dnes milionári, ktorí dajú trošku peňazí na podporu potrebným (veď si to môžu čiastočne odpočítať z daní ako charitu) pre slávu Božiu a svoju (tú svoju hlavne, nerobia to anonymne).
Ale sú aj takzvaní utopisti – milionári, ktorí dokonca vystavajú celé štvrte pre málo zarábajúcich) ako napríklad Kolónia Zehnhaus v Bratislave postavená v roku 1902 pre zamestnancov železnice. http://www.as­b.sk/architek­tura/stavby/nad­casova-architektura/ko­lonia-zehnhaus-vbratislave

NikkiHeat

Milionáře znám ale žádného co by pomohl.

Questman

Mysli trochu!
Kdybychom někoho takového znali, myslíš, že bychom tu seděli a odpovídali ti? :DD

anonym

Takových je. Stačí najít lichváře co ti rád pomůže z jakékoliv tísně. Pak se ale radši preštěhuj na jinou planetu ;)

Kelt

Andrej Babiš, členové vlády, prezident. Karel Gott, Jaromír Jágr a jiní. Napiš jim a domluv se, nebo je nějak kontaktuj. A když umíš cizí jazyky tak nějakého manegera Barcelony, Manchestru, ředitele Ferrari a pod.

led

Milionárov je medzi nami veľa, len si ch veľmi neuvedomujete…
vlastníci bytov a domov, k tomu autíčko… hop a už je tu miliónik korún v majetku.

  • iv- plne dávam za pravdu, rozdávanie finančných, dobročinných príspevkov treba tým, ktorí to skutočne potrebujú. Radšej ponúknuť prácu, než zakryť oči pár bankovkami.

gagaga

kdybych byla milionar..vzdycky bych se nejdrive zajimala, proc ( za jakych ) podminek, se ten clovek do financni tisne dostal ..
v tom jsou ohromne rozdily

  • iv-

petra15

A já bych miliónovou výhru dala pod gril, aby se pekne ocoudili párky a pak by se mohl najíst:-)
a dbala bych na to, aby zadnou bankovku z toho nedostal…:-)