david22

Neznáte kvalitní kliniku v Praze, která se zaměřuje na léčbu padání vlasů?

Vím, že jich teď roste jako houby po dešti, mě jde o kvalitní, osvědčenou!

děkuji
Doplňuji:
Tak odpoví mi někdo??????????­????????????

Nejlepší odpověď
anonym

Využij následující postup: 1. zadej svojí otázku do vyhledávací lišty (ta vpravo s lupou „vlastní vyhledávání“), 2.vyber si vhodnou odpověď, 3. objednej se na té vybrané klinice , 4.vypadávání vlasů je dost dědičná záležitost,takže jestli tvůj otec nebo děda nebo oba měli ve třiceti hlavu jako koleno,těžko čekej něco jiného.Padání můžeš trochu brzdit vhodnou vlasovou kosmwetikou a vitamíny z řady B,ale zřejmě stejně budeš muset nakonec přistoupit k nastřelování vlasů…:D

Další odpovědi
anonym

Znám kolegu, co Vám dá radu: Padání vlasů zastaví… PODLAHA. V současnosti na světě neexistuje účinná prevence či léčba padání vlasů… Vše je jen byznys. V krajním případě zkuste panthenol tablety…

led

Bohemica odpovedala správne.
Podľa jej návodu som tu našla niekoľko otázok ohľadne padania vlasov:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pad%C3%A1n%C3%AD%20­vlas

anonym

nech si je nastřelit, kámoš to udělal za 100 litrů, a ty starosti, mýt, česat

anonym

Vymáhat odpověď tímto tónem, když na dané téma tu už bylo 422 odkazů, je přinejmenším značně neomalené. Ostatně Bohemica ti v dobrém poradila postup, vyhledat si snad už dokážeš sám.
Mezi nimi byly i konkrétní linky, např. odkaz níže, v němž je celkem 523 adres pražských klinik a lékařů relevantního oboru.
http://www.plas­ticka-chirurgie.info/chi­rurgove/alpha­betic/ceska-republika/praha

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pad%C3%A1n%C3%AD%20­vlas%C5%AF (422)

david22

Bohemica> tak mi ten seznam najdi, dával jsem vyhledat do lišty a žádný seznam klinik tam nebyl.

anonym

Davide22, poněkud mi uniká, zda Bohemicu žádáš, protože něco chceš, nebo jí nařizuješ, co má pro Tebe udělat, když už se Ti odvážila odpovědět. Kouzelné slovíčko náhodou neznáš? Myslím si, že by Ti neublížilo trochu ubrat páru a volit při svých dotazech poněkud smířlivější tón a více slušnosti. Kdybys nebyl líný, tak si to přece vyhledáš sám včetně recenzí, které se ke které klinice vztahují.
Někdy stačí jenom změnit zadání a lišta odpoví docela jinak. Chce to naučit se hledat.

david22

Ok, v pohodě.

david22

Omlouvám se, že jsem posledních pár dnů častečně přebral móresy Dr.Axla. To víš, naštval mě.

anonym

Tak to ani náhodou! To,čemu ty říkáš móresy může ti být nepříjemné,ale Dr.Axl se jen slušnou,výstižnou formou dožaduje dodržování pravidel,se kterými každý uživatel souhlasil,ale později je velmi často porušuje.Mnohdy s tím u nich souvisí i ztráta zásad slušné komunikace.Dr.Axl jde někomu (mnohým) na nervy,ale rozhodně svá upozornění formuluje slušně(a většinou oprávněně).Až budeš mít jeho móresy,nebude tě muset nikdo upozorňovat na mezery v etiketě,netiketě a znalosti pravidel těchto stránek.

david22

Tak moment, to že Dr.Axl leze hodně uživatelům na nervy není asi náhoda. Používá ostré formulace a někdy je to na hranici urážky. Nikdo ho neprosí o to, aby zde dělal strážce pořádku. Ani admini. To co vytkne jiným, vzápětí často udělá sám. Ale jakmile mu dojdou argumenty, začne se vozit po takových banalitách, jako jsou třeba pravopisné hrubky, nebo překlepy. A vzápětí je udělá on sám ! Začínám si uvědomovat, že tvrzení „zameť si pod vlastním prahem“ (jeho oblíbené) se hodí asi opravdu právě na něj.
Navíc se často trefuje do nováčků, což rovněž není fér. Pokud ti mohu poradit, dej si na něj pozor!

Jinak – končím tuto debatu, je to pořád dokola.