Vála

Neznáte e-shopy kde můžu nabízet nové dětské oblečení ?

Chceme zkusit prodávat dětské oblečky na internetu, nevíte nějaké e-shopy kam se dají dávat? A kam lidi opravdu chodí? Díky :)

Nejlepší odpověď
chudst

Nove = skutecne nove vyrobene, nebo nove = sice hezke, ale obnosene? V obou pripadech www.aukro.cz , ale to by bylo v prvnim pripade pravdepodobne nevyhodne; v nem si bud muzete eshop navic zalozit (netusim, jestli a jakym to podleha pravnim podminkam), anebo se zkuste nekomu nabidnout. Ale nepocitejte asi moc s tim, ze u prodejcu pochodite, videl bych to spis na vlastni eshop.

Další odpovědi
nanule

také bych zkusila nejdřív aukro abych zjistila jestli bude o zboží vůbec zájem a teprve pak založila případně svůj e-shop…

Deli

www.mimibazar.cz
Jsou tam už nejen použité věci, ale tak z poloviny i nové – oblečení, hračky…
Jsou tam na to kolonky, vše se dá vložit i s fotkou, jen se koukněte. Jen jste omezena tuším 10 položkami vloženými denně.
A chodí tam snad všechny maminky.

Valky

Výborná stránka (pokud tedy oblečky sama tvoříte a šijete) je fler.cz … Je to taková tvůřčí stránka, kde jsou jen a pouze výrobky od lidiček, kteří je sami vyrobili, nakreslili, ušili atd.. :) Určitě to tam zkuste! :)