zdennyve

Neznáte dobrý fígl na klapající podpatek?3cm dlouhý a 2,5cm široký!je hrozné jít v paneláku ze schodů!

Nejlepší odpověď
hanulka11

jedině si nechat v opravně nalepit gumové plátky ,aby byl krok tišší

Další odpovědi
Berušinka

Já, když už si takové boty vezmu, tak chodím tak, aby to bylo co nejvíc slyšet =D Jsem hrozná =D

jendahun

Berušinka- takové mám i v našem baráku nejradši.Určitě bydlíš ještě v posledním patře a máš třicet kilo nadváhu.

Syd

Nenoste podpatky, je to zdravější a tišší 😉