vivatis2

Neznáte adresu tohoto webu?

Je prý nějaký web kde si můžu vybrat dopravní prostředek a planetu a pak se mi ukáže jak dlouho by mi trvalo než bych tam dojel.Neznáte adresu tohoto webu?

Nejlepší odpověď
anonym

www.wolframal­pha.com

napište pouze

distance to moon / 90 / 24 / 365

a místo slova moon, můžete zadat jakékoliv jméno planety, a místo čísla 90 můžete zadat třeba 130 pokud si myslíte že na vzdálené planety pojedete po dálnici

///

na měsíc byste jel 130kou necelé 4 měsíce, ke slunci byste jel nějakých 130 let, zdá se to už dost, ale k druhé nejbližší hvěždě by na vás navigace nepromluvila víc než 5 milionu let než by mohla zahlásit „dorazil jste do cíle“
Doplňuji:
pardon … k proxima centauri je to autem dokonce 35 mil. let 🙂