Klarushka.48

Neznáte..???

Neznáte nějakou hru na internetu kde si vytvoříte účet a hrajete sami za sebe, jsou tam nějací okřídlení lidé, magické bytosti atd… Můj malej bratránek(11) tyhle věci zbožňuje a trochu sem se s ním pohádala akdybych mu ukázala nějakou novou hru tak by byl hodně šťastný 😁 Vážně nějakou zdarma která se nemusí stahovat. A popřípadě aby to bylo český 😉

Díky Klárush

Odpovědi
astroamateur

Pokud tvůj bratránek má rád antiku doporučuju Grepolis nebo Ikariam. Jinak existuje „hafo“ dalších ať už známých či bezejmenných onlinovek. Stránky si můžeš jednoduše vygooglovat. ;)