noda

neznám katastrální číslo budovy ani pozemku a potřebuji zjistit, zda určitá osoba vlastní nějakou nemovitost.Ne­víte jak?

Nejlepší odpověď
mosoj

V katastru nemovitostí podle popisného čísla
zjistíte majitele.
Správně se tomu říká „nahlížení do katastru nemovitostí“.
http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Vy­berBudovu.aspx?typ=Stav­ba
Doplňuji:
Tak jak to píšete, tak to měla dřív na starosti strana a vláda, STB a pomocníci VB.

Další odpovědi
Jambalaya

Myslíte jako že zadáte „Jaroslav Mrkvička“ a vyjedou vám všechny nemovitost, které chudák Láďa vlastní? Tak to opravdu nejde 🙂

aramah

To jsou zase starosti že?

atriplex

Podle jména to zjistit můžete, ale je to placená služba a ten na koho se ptáte se to dozví.

elektrikář

Na netu jde nahlédnou do katastrální mapy. Tam jsou parcely očíslované a jsou tam i jména majitelů.Určitě tam je nějaký vyhledávač.Nebo najmout detektiva.