troubahmh

Nezná někdo z vás dobrou fantasy knížku se ženou, jako hlavní hrdinkou? :)

Hledám totiž nějakou knížku pro mou kamarádku… Jinak orientovanou a také tak trochu feministku… :D
Také by tam neměla být nějaká výrazná romantická zápletka… Jasné že skoro ve všech knížkách nějaká je, ale aspoň by neměla být zápletkou příběhu.
A velký plus by byli i elfové… :)

Odpovědi
dhampir

Elfové v této knize nesou ale krásná knížka je Vampýrská akadamie. Já osobně elfi nesnaším!!! Malí lidé se špičatýma ušima… Bože to mi nic neříká ale jestli nemá kámoška ráda upíry tak v knize syn pekel jsou vlkodlaci a i ty elfové já jem to přecinečetla ale elfové ta jsou ale pozor ta knížka není pro malé holčičky pořád je tam nějaké zabíjení hned na 1. straně je napíchnutá hlava na kůl :D

kubik!

nejsou tam elfove, romantika je bokem… Zamboch – Lihen 😁

anonym

OLBRACHT Ivan – Anna proletářka

Krakis

Xena.......