LuK4S3k CZ

Nezná někdo prosím nějaký dobrý recept na sendvič ze sendvičovače ?

Jako myslím náplň a jak dlouho péct v sendvičovači.

Nejlepší odpověď
Damiana

Vyzkoušej pizza styl. Potřu plátek bílého toustového chleba rajčatovou polpou (v nouzi můžeš použít i opravdu kvalitní kečup, ale není to nějak ono:-), na to dej plátky mozzarelly, čerstvé lístky bazalky a trochu osol. Pokapej evo olejem. Přiklop druhým plátkem a upeč. Je to vynikající:-)
Jestli chceš sladkou variantu, doporučuji ti naplnit chleba plátky banánu, posypat skořicí a zapéct. Čím zralejší banán, tím lépe. Výborná varianta je i s jablkem, rozinkami, skořicí a medem. Toastovač můžeš vymazat máslem, ale já to dělám nasucho.

Další odpovědi
anonym

Nejvíc se mi osvědčilo pomazat plátek chleba na vnitřní straně slabě změklým máslem, na to položit šunku na kolečka nakrájenou cibuli a plátek sýra. Nahoru dám suchý krajíček toustového chleba. Zapeču hezky dozlatova. Podle druhu sýra má také toustík odlišnou chuť. Zkoušela jsem jiné druhy uzenin nebo maso, ale šunka je nejchutnější.
K toustům ještě podávám navíc čerstvou zeleninu, nebo sladkokyselé okurky.

Elekrikář

Plátek veky lehce pomáznu máslem. a počkám až zrůžoví.
Podle nálady používám sladkou nebo slanou náplň.