Orsor

Nezna nekdo prosim nazev pisnicky, ve ktere se zpiva: ,,For aaal the douchbags, for all the dumbheads…,, potom jsou ta

Nezna nekdo prosim nazev pisnicky, ve ktere se zpiva: ,,For aaal the douchbags, for all the dumbheads…,, potom jsou tam vyjmenovane vsechny dalsi anglicke nadavky a pak to nejak pokracuje .Velmi mi na tom zalezi. Dekuji za odpovedi.

Nejlepší odpověď
quentos

to by mohla být tahle: Kanye West – „Runaway“
(akorát místo dumbheads jsou tam scumbags). Pár dalších nadávek tam skutečně vyjmenovávají – assholes, jerkoffs…http://ww­w.lyrster.com/ly­rics/runaway-lyrics-kanye-west.html