Ondrisek

Nezná někdo program na…?

Nezná někdo program pro tvorbu HTML? Musí to být plná verze a zdarma… napište odkaz

Nejlepší odpověď
Hykam

HTML není tak složité na naučení, doporučuji zakoupit si nějakou knihu a zkusit si napsat kód sám.
zde máš odkaz, kde můžeš začít http://www.jak­psatweb.cz/
Také jsem nejdříve zkoušel editor, ale pak jsem se začal učit HTML a CSS 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Word, LibreOfficce Writter ti vygenerují html stránku

Jinak na psaní kódu je asi nejlepší PSpad nebo Notepad++

Hlada

Mně osobně nejvíc vyhovuje PSPad. Je to ale věc zvyku. Možná, že pro začátečníka je lepší Roden nebo Amaya, které poskytují při psaní nápovědu.