Nikk96

Nezná někdo nějaký kvalitní článek o krvi, červených krvinkách či krevních nátěrech?

Nejlepší odpověď
www

Vše v jednom článku neznám.
Použij Google, krev, nebo projdi zdroj. Možná i tam najdeš spoustu informací.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=krev­n%C3%AD+n%C3%A1t%C4%9Br&­client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Nikk96

Měla jsem na mysli spíše odborné články. Pracuji na ročníkové práci, která by mi mohla usnadnit přístup na vysokou školu.