Reflux CZ

Nezná nekdo nejakou radu na velmi silnou bolest v krku ? Dekuju moc.

Odpovědi
talka

Kloktat jakýmkoliv líhem (snad kromě denaturáku) – doporučení lékaře.

kubik!

Navštívila bych lékaře… Jelikož mi tady nemáme šanci zjistit, od čeho krk bolí…

setapouch

Jiste, ze zna. Doktor.

ptáč

Modrý plášť panny Marie? Nebo Bůh ví, čert ví, nebo jak potrestat agresivního psa? Nebo Alpa, domácí kořalka?

dejavu

Pokud je ta bolest od zánětu v krku, tak nejlépe zabere Septisan z lékárny, musí se cucat, ale na rozdíl od těch drahých bonbonů co tam vedou, tohle fakt zafunguje, i když není moc chutný.
Pokud je to bolest z vracejících se žaludečních šťáv, pak jedině léčit příčinu s doktorem.

tazatelka

Lékař, případně zkušená zdravotní sestra nebo i bratr 🙂! neexistuje plošná rada, důležitý je „zdroj“ bolesti. Jinak se léčí angina, jinak zánět cest dýchacích.