květinka.lil

Nezná někdo nějakou dobrou animovanou pohádku ?

Hledám pěknou i vtipnou animovanou pohádku. Nemusí být jenom animovaná ale prosim nějakou která je vhodná pro děti ! Předem děkuju !
Doplňuji:
Myslím animovaný jako je třeba Croodsovi, nebo Bolt, pes pro každý případ. Nymyslím uplně kreslené.

Odpovědi
nnn1

Ledové království, Happy Feet, Pohádky z lesa, Madagaskar, Delfín příběh o snílkovi, Bamby, Roboti, Sammyho dobrodružství, Kniha džunglí, Toy Story, seriál Horseland, Hurá do afriky, Horton, Pinocchio a další.

Hlavně pro holky pohádky od Barbie: Princezna a švadlenka, Princezna a zpěvačka, Perlová princezna, Barbie a poníková akademie, Fairytopia, Motýlí víla, Kouzelný módní salón…

Vše najdete zde:
http://sleduju­filmy.cz/kate­gorie/animova­ny/2/

atena11

Tak croodsovi tu také napíši – to byl božský animák :D
Dále pak:
Animované: Doba ledová, Hotel Transylvánie, Karcoolka, příběh žraloka, Hledá se Nemo, Úžasňákovi, Univerzita pro příšerky, pšíšerky sro, pro holky nějakou Barbie nebo Bratz, šmoulové jsou také mezi dětma oblíbení a bavila mě také legendární parta a jak vycvičit draka
Hrané: Jako kočky a psy, Alvin a chipmánkové, bláznivá školka, Zloba – královna černé magie, Letopisy Narnie, Čarodějky z předměstí, Sám doma, Rychlí stripes, Baby prasátko

Možná ještě doplním… :)

anonym

Jak krteček ke kalhotám přišel a dalších x dílu z této tvorby.

huxa

Hurvínek, Dobrý voják Švejk, Dášeňka, Adéla ještě nevečeřela, Cesta do pravěku, Vynález zkázy, Baron Prášil, Já a Kiki, Ferda Mravenec.

anonym

Jen počkej zajíci!,ale ta je také jenom „kreslená“ a jde spíš o animovaný seriál…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=b7VhdkSy-O0