DusanOrlik

Nezná někdo název mobilu? (viz. v odkaze)

Zdravím,nevíte někdo,a jaký tip mobilu Samsungu se jedná?Vypadá skvěle,a uvažoval bych o koupi,ale nevím jak se přesně jmenuje.Odkaz: http://naviprog­ps.cz/registra­tion.php
(mobil je nahoře vedle GPS), moc díky za odpověď :)
Doplňuji:
Víte,já vlastně chtěl mobil do 4.000 kč,kde by mohla být navigace-nemusí být.Hlavně ať tam je Wi-Fi,ať je dotykový,ať má OS Android,a foťák aspoň 3 MpX. Toť vše :)

Nejlepší odpověď
anonym

Samsung nexus (S, ONE, TWO) http://www.fon­ky.cz/6381/ne­xus-two-samsung-continuum-android/, porovnej ikony dole.

Další odpovědi
Bedy

Jestli chcete mobil s opravdu dobrou navigací, tak kupte Nokii. Nabízí totiž plnohodnotnou navigaci bez nutnosti připojení k internetu úplně zdarma. Navíc s kvalitními mapovými podklady.
Samsung sice má taky výbornou navigaci, ale musíte být neustále připojen k internetu nebo se podívat po internetu po nějakých aplikacích, ale tam to není zas takové pohodlí jako u Nokie. Například hlasová navigace není obsažena ve free verzi CoPilotu. nebo jiné aplikace nepoužívají tak kvalitní mapové podklady.

Kdybych měl doporučit konkrétní mobil Nokia Lumia 710, který koupíte od nějakých 4 000 Kč a s vynikající výbavou. Výhodou je i kvalita materiálu.
Doplňuji:
No tak v tom případě bych šel asi do Sony Xperia Tipo, protože má nejnovější Android 4 a ne ty starý hrůzy. Navíc cena je dobrá vzhledem k tomu, co nabízí. Kvalita je taky solidní narozdíl od těch laciných křupek…

Zdroj: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-lumia-710-8gb/

belgik

Nazev neznam,ale vim kde ho urcite najdes. Koukni na http://galeri­e.katalogmobi­lu.cz/znacka-samsung/ Ale najit si ho musis sam.. ;) Nokii jsem tam hledal 2 dny.. :P
Doplňuji:
Ale urcite uz je to trosku veteran,tak bych mozna patral po necem jinym.. ;)

jendahun

Ten telefon neznám a se Samsungy nemám zkušenost,ale musím odporovat Bedymu.
Nokii a její navigaci jsem viděl v akci letos.Hned u dvou kousků…katastro­fa.Není nad Sony Ericsson,dnes pouze Sony,s Androi­dem.Tam si stáhneš navigaci jakou chceš,i zdarma navigování.Mám jich pět : – )).Už skoro všechny mají WI-FI,dotykové ovládání atd..Aktualizoval jsem na Android 4.04 myslím a seká se mi to trochu.
Doplňuji:
Jo a doplňím,skvělé fotky a HD video.

DusanOrlik

Kdepak! :D Prostě chci jen znát název ;)

Bedy

Ještě jsem zapoměl doplnit svou odpověď – pokud se rozhodnete pro mobil s operačním systémem Android, nezapomeňte si nainstalovat solidní antivir, protože virů pro Android je dost a stále přibývají.
Též si dávejte pozor při instalací aplikací, co jaký přístup ji vlastně dovolujete. To platí i v případě, že si instalujete aplikace z oficiálního obchodu Google Play (Android Market). Nejednou se stalo, že tam byly škodlivé aplikace, které se na první pohled tvářily důvěryhodně. Jednalo se například o falešná pokračování legendární hry Angry Birds či různé jiné aplikace, například spořiče baterky. O tom byla i reportáž v Černých ovcích…

DusanOrlik

A ten Antivirus do mobilu, jaký je asi nejlepší?A je nějaký hodně dobrý a zdarma? Díky za odpověď,budu mít dotykáč poprvé,tak se vůbec nevyznám :D