berYsek

nezná nekdo dobrou hru na pc free dowland kromě MineCraftu , League oF legend ,cska

Hlasujte v anketě

Odpovědi
huxa

Ano

Doplňuji:
Ani jedna z těch, které jsi vyjmenoval nejsou zrovna dobré…

Všechny jsou pro mě a pár dalších lidí „free“.

anonym

Ano

Tak že nejspíše jsi tu poprvé, tudíž Vítám tě tu. Podle fotografie usuzuji že jsi připojen pomocí Facebooku a podle fotografie že je to to okolo 12let, což ale neznamená že budeš porušovat místní kodex ( http://www.od­povedi.cz/kodex ) se kterým si mimochodem souhlasil při registraci.

Tak že zkus položit nový dotaz z následujícími parametry: Na konci použij otazník, snaž se psát česky když neumíš využívat anglické názvy (viz. dowland – země dow? nebo jak si to myslel nebo máš na mysli download?), pak nevytvářej zbytečně ankety není to opravdu potřeba (nejdříve ti to bude mazáno následně můžeš být blokován), a snaž se vyhnout warezu (zde to není populární slovo) protože všechny hry které jsi vyjmenoval jsou placené.

Tak že ti nyní doporučuji pročíst kodex následně popros zlatého, administrátora o smazání nebo svou otázku jednoduše nahlas a vytvoř novou otázku s náležitostmi.

Reezo

Ano

No spíše záleží jaký žánr máš rád. Osobně bych ti doporučil stáhnout si Steam a když si tam dáš obchod, tak si to přepneš na free to play hry a můžeš si nějakou stáhnout a rovnou si jí zahrát 🙂

Jinak existují Torrenty, přes které si můžeš stáhnout zdarma cokoliv.

Krepy

Ano

anonym

Ano

Jestli máš steam stáhni si Team Fortress 2 moc dobrá hra :)