zistan

Nezná někdo zaručený návod, jak rottnout Samsung GT -S6310N

dekuji google jsem
zkusil nekolik návodu bez úspěšně asi jdem blbej ale ne linej.

Odpovědi
zelí

Stačí to napsat do googlu. Nechápu proč se ptáte místo aby jste zkusil nejdřív google.

Naposledy jsem rootoval relativně dávno. Nejdřív jsem nainstaloval ovladače telefonu a pak zkuste nějáký univerzální program na root. Třeba Mashup Root Tool nebo Framaroot.
Snad to pomůže.

štamgast

Google ho zná, akorát nebýt líný.

Human

Vyskusaj xda-developers.com alebo androidforum.cz, tam je z root tematiky dost veci, navodov, vychytaviek… Alebo este Google.