Pokročilý

Nezkoušeli jste už někdo péct sekanou v chlebové pekárně?

Pekárna-sekaná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na uvedené stránce je recept na sekanou pečenou v pekárně. Můžete si přečíst i názory čtenářek.

Zdroj: http://domacipekarny.dama.cz/r ecept.php?r=3669

Další odpovědi:

Zlatý

My chlebovou pekárnu máme a sekanou jsem v ní také už zkoušela. Dejte tam všechny potřebné suroviny a zvolte program na míchání. Sekaná je z pekárnyvelmi dobrá a chutná. Rovněž v ní peču i kuře apod.

Zlatý

Moje babička s pečením sekané v pekárně ( Panasonic ) má dobré zkušenosti, suroviny - mleté maso tuk do 30%, vajíčko, koření na mleté maso, sůl, strouhanku, nakrájenou klobásku a dále podle chuti.Míchá na programu pizza, a pomáhá si prý při tom gumovou stěrkou.Peče tak, aby kůrka měla vypečené sádlo slije před vyklopení sekané. Říkala mi že výhody pečení v pekárně jsou takové, že kromě nádoby na pečení je špinavá pouze stěrka,že sekaná je šťavnatá s kůrkou nahoře, že jinak už sekanou jak pekárně nepeče.

Zlatý

To je dobrý nápad, já jsem dřív pekla sekanou v tzv.srnčím hřbetě.

Pokročilý

nemám ráda sekanou

Pokročilý

Ještě jsem to nezkoušela,ale zkusím to,jsem zvědavá,akorát nevím jak bych tam měla péct to kuře.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

V pekárně se dá pect lecos, na kuře je dobré vyndat hnětací háky. Jinak je to vlastně trouba. Využít se dá lecos co je vyrobeno na jiné účely. V jedné restauraci vařili polévku ve friťáku, a v druhém mněli vodu na vaření zmražených knedlíků. Je to vlastně elektrický hrnec. Jen to musel kuchař včas vypínat.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.