modrypezotek

Nezkoušeli jste už někdo péct sekanou v chlebové pekárně?

Pekárna-sekaná

Nejlepší odpověď
annas

Na uvedené stránce je recept na sekanou pečenou v pekárně. Můžete si přečíst i názory čtenářek.

Zdroj: http://domaci­pekarny.dama.cz/re­cept.php?r=3669

Další odpovědi
Jahoda

My chlebovou pekárnu máme a sekanou jsem v ní také už zkoušela. Dejte tam všechny potřebné suroviny a zvolte program na míchání. Sekaná je z pekárnyvelmi dobrá a chutná. Rovněž v ní peču i kuře apod.

panenka

Moje babička s pečením sekané v pekárně ( Panasonic ) má dobré zkušenosti, suroviny – mleté maso tuk do 30%, vajíčko, koření na mleté maso, sůl, strouhanku, nakrájenou klobásku a dále podle chuti.Míchá na programu pizza, a pomáhá si prý při tom gumovou stěrkou.Peče tak, aby kůrka měla vypečené sádlo slije před vyklopení sekané. Říkala mi že výhody pečení v pekárně jsou takové, že kromě nádoby na pečení je špinavá pouze stěrka,že sekaná je šťavnatá s kůrkou nahoře, že jinak už sekanou jak pekárně nepeče.

ReHu

To je dobrý nápad, já jsem dřív pekla sekanou v tzv.srnčím hřbetě.

RAB

nemám ráda sekanou

Klarisa

Ještě jsem to nezkoušela,ale zkusím to,jsem zvědavá,akorát nevím jak bych tam měla péct to kuře.

elektrikář

V pekárně se dá pect lecos, na kuře je dobré vyndat hnětací háky. Jinak je to vlastně trouba. Využít se dá lecos co je vyrobeno na jiné účely. V jedné restauraci vařili polévku ve friťáku, a v druhém mněli vodu na vaření zmražených knedlíků. Je to vlastně elektrický hrnec. Jen to musel kuchař včas vypínat.