Avatar uživatele
modrypezotek

Nezkoušeli jste už někdo péct sekanou v chlebové pekárně?

Pekárna-sekaná

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ReHu, panenka, Klarisa před 5054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Na uvedené stránce je recept na sekanou pečenou v pekárně. Můžete si přečíst i názory čtenářek.

Zdroj: http://domaci­pekarny.dama.cz/re­cept.php?r=3669

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

My chlebovou pekárnu máme a sekanou jsem v ní také už zkoušela. Dejte tam všechny potřebné suroviny a zvolte program na míchání. Sekaná je z pekárnyvelmi dobrá a chutná. Rovněž v ní peču i kuře apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Moje babička s pečením sekané v pekárně ( Panasonic ) má dobré zkušenosti, suroviny – mleté maso tuk do 30%, vajíčko, koření na mleté maso, sůl, strouhanku, nakrájenou klobásku a dále podle chuti.Míchá na programu pizza, a pomáhá si prý při tom gumovou stěrkou.Peče tak, aby kůrka měla vypečené sádlo slije před vyklopení sekané. Říkala mi že výhody pečení v pekárně jsou takové, že kromě nádoby na pečení je špinavá pouze stěrka,že sekaná je šťavnatá s kůrkou nahoře, že jinak už sekanou jak pekárně nepeče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To je dobrý nápad, já jsem dřív pekla sekanou v tzv.srnčím hřbetě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

nemám ráda sekanou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Ještě jsem to nezkoušela,ale zkusím to,jsem zvědavá,akorát nevím jak bych tam měla péct to kuře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

V pekárně se dá pect lecos, na kuře je dobré vyndat hnětací háky. Jinak je to vlastně trouba. Využít se dá lecos co je vyrobeno na jiné účely. V jedné restauraci vařili polévku ve friťáku, a v druhém mněli vodu na vaření zmražených knedlíků. Je to vlastně elektrický hrnec. Jen to musel kuchař včas vypínat.

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek