Avatar uživatele
Rokio

Nežijeme ve zlaté éře?

V našem státě není válka, dokonce ani komunismus. Žijeme ve svobodné zemi, kde si každý může dělat, co chce, pokud tím nenaruší práva jiných. ČR není přelidněná, je tu hodně přírody a rozhodně nejsme stát s nejvyšší zločinosti. I ti nejchudší neumírají hlady, je zde dost práce a naše ekonomika není špatná. Navíc hlavou našeho státu je vysokoškolák, který odráží českou osobnost a byl proti komunismu.

Tak co myslíte? Také si myslíte jako já, že žijeme ve zlaté době plné blaha?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, talka před 2914 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tak toto si určitě nemyslím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Sláva, zde spatřujeme materializaci jarního rozbřesku. Škoda, že ani tento fakt s některými pařezy nepohne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to je vidět, že jsi ještě mladý a životem nepoučený.
Naše generace si to nemyslí, protože za komunistů jsme nebyli tak ponižovaní jako v této době.Za komunistů jsem byl více svobodný než dnes.Nikdo mně nevyhazoval (teda nevyhazoval starší lidi) z práce jako dnes, v okolí 30ti kilometrů nespočetně fabrik kde mně s radostí ( tedy nejen mně, ale osoby starší padesáti let) přijali do práce, na komunisty a na vedení fabrikycjsem mohl nadávat jak jsem chtěl a NIKDO mně kvůli tomu nevyhazoval z práce, o víkendech jsem si rozhodovsl sàm a NIKDO mně nenutil pod pohrůžkou vyhazovu když nepřijdu atd. atd.
Sice jsem nemohl cestovat po světě, ale to mně nevadilo, protože jsem měl na benzín a procestoval s rodinou půl republiky A NIKDY SE NESTALO abych se rozhodoval jestli si koupím jídlo a nebo zaplatīm léky a doktora.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Lahny, proč si u většiny Tvých příspěvků obsahově vybavuji popěvek „plavala sirka po vodě, sirka plavala po vodě“…

před 2914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A proč si toto i já u tvých příspěků říkám to samé?

před 2914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A ještě chci dodat.Jestliže mladý se neustàle vymývají mozky tím, jak bylo za komunistů špatně, tak já je budu neustále přesvědčovat, že to zase tak hrozné nebylo.Kdo se nebál pràce a pracoval manuàlně tak se měl lépe než dnes.

před 2914 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek