hniz

Nezdravé Jídlo

Chtěl bych se zeptat jaký máte názor na jídlo v rychlém občerstvení jako je KFC,Mcdonald aj. Nedávno jsem zhlédl tenhle dokument http://www.csfd­.cz/film/166969-super-size-me/ a zaujal mě ..doporučuju vám se na to podívat než si zajdete někam do „faast foodu“.Co myslíte že by se stím mělo dělat,neměl by se třeba zakázat prodej takových jídel(cigaret,al­koholu..),když tolik škodí zdraví a zabíjí.. ? :)

Nejlepší odpověď
Matthew

Zdravé to není no, zvlášť když ani pomalu nevíme co v tom je :) Jako nouzové řešení to beru, ale dát za pár hamburgrů a přeslazenou kolu skoro stovku, tak si radši udělám doma oběd nebo si někam na něj zajdu. PS: Ten dokument jsem viděl už hodně dávno, a taky on tam „musel“ chodit po celý měsíc a stravovat se pouze tam, což je trochu extrémnější případ než nějaká moje jedna návštěva za čtvrt roku. Avšak bohužel se najdou takový lidé, co tam takhle chodí běžně :( viz půl ameriky.
Doplňuji:
PS2: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-navstevujete-retezce-rychleho-obcerstveni

Další odpovědi
balca

nechodím tam,radši se najím doma…platit za bulku a v tom sekanou ? (haha) radši si dám kvalitní jídlo v pohodlí domova… ale jako nouzovku OK.
PS. A není to zdravé ;D

Drap

Nejím takové věci. Zakázat ? Kdo? Uvědom si že jde jen o peníze a ty jsou na prvním místě.

mosoj

Prosím o sdělení co je natom nezdravého. Nezdravé je přežírání. Doma to bývá leckdy horší. Do mekáčů nechodím, takže mně nemůžeš nařknout z podjatosti.
Doplňuji:
Mimochodem Češi se svou tloušťkou už k té Emerice nemají daleko. Že by chodili všihcni do mekáče ?

pusinka50

Nejím to proto, že vím, že vím, že je to nezdravé a navíc předražené, proč bych měla ještě platit nekřesťanské peníze za ničení mého zdraví??

Kimbra

Nepodporuji a nechápu, jak tam někdo může chodit. Třeba dneska mi kamarádka poslala odkaz na novou soutěž u Mcdonaldu a teda, radši nic říkat nebudu…jeden burger, který by se mohl v fast food řetězci objevit! :?
http://www.muj­burger.cz/?ut­m_source=mujbur­ger.cz#/galeri­e/detail/15383