Nezdárný orgasmus

Dobrý den. Mám (já 22let) problém o kterém se těžko mluví a tak doufám, že nějakou radu najdu zde. Mám problém v sexu a to maximálního uspokojení mé dívky (19let).
S přítelkyní jsme spolu již dva roky, Ale zatím se mi nezadařílo dosáhnout jejího orgasmu při souloži. Ústy ano a s rozměry problém také nemám. Přitom s dívkami dříve jsem byl vždy úspěšný. Nevím co už zkusit.
díky za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

žádnou hlavu bych si z tohoto nedělala,u žen než je orgasmus to trvá hodně dlouho proto to nevzdávejte mazlete se prostě si to užívejte a uvidíte že když to nevyšlo ted vyjde to určitě příště

Další odpovědi:

Stříbrný

možná by stačilo,kdyby jste si s přítelkyní sedli a probrali jste váš problém společně,třeba si vše o sobě neřeknete jak by to bylo lepší co komu lépe vyhovuje a nebo si z toho děláte velkou hlavu jenom vy sám.

Bronzový

Já bych si s tím nedělala hlavu. Některé dívky dosáhnou orgasmu až po porodu. Jiné jenom někdy, a to jenom, když mají náladu. Jinak by to zkoušela pořád dokola. Jste spolu už dva roky, takže si už určitě věříte. Tak to bude spíš v tom, že některé ženy nejsou tak vzrušivé jako jiné.

Stříbrný

Z toho si nic nedělejte. Každá z nás, žen, je prostě trochu jiná. Některým stačí málo a jsou ženy, které orgasmus nemají prakticky vůbec.
"Chyba" (pokud se to vůbec dá nazvat chybou)v první řadě není na Vaší straně a pokud je jinak Vaše partnerka spokojená, pak je vše v pořádku. Můžete si spolu o tom promluvit, abyste měl jistotu, že to není třeba nějakým nevhodným vztahem k Vám, ale skutečně tím, o Vám píši, ale věřím, že ve vašem případě je vše v pořádku.

Dobrý den. Bilo by vhodné si posedět někde v klidu a popovídat si o tom. není problém velikost. Třeba zkuste delší předehru, mazlení, dráždění prsty, ůsty a jazykem. Velikost také může bít i problém, může jí to bolet, proto se neuspokojí, ale jsou ženy i dívky, které se uspokojí jen pohledem na chlapa a některé nikdy. Není problém v nikom, je to příroda.

Zdroj: Má zkušenost

Pokročilý

Ahoj,hodně žen nedosahuje orgasmu.Jsou i jiné způsoby jak ji uspokojit.Hlavu vzhůru.

Myslím že pokud nepomůže dlouhá předehra, delší než půl hodiny kdy se budete s partnerkou jenom hladi, líbat a dráždit a až pak dojde k pohlavnímu styku, mohlo by to trochu napomoct... Pokud ne tak si o tom s ní promluvit. A jestli je ona spokojená i když nedosáhne uspokojení při samotném pohlavním styku tak bych to ani neřešila protože já jsem měla něco podobného a byla jsem spokojená s partnerem i když jsem dosáhla uspokojení jiným způsobem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.