DaniSimk

Nezdají se vám tyto šaty poněkud nevhodné???

Zítra jdu na koncet do divadla, je mi 14 a koupila jsem si šaty přibližne ke kolenům barva asi taková bílá káva ale jou krajkované s podšívkou trochu mi připomínají prvorepublikové večerní toalety. Mně se moc líbí ale nezdají se vám příliš, no jak to říci, hambaté na můj věk? Předem děkuji za odpověď 🙂
Doplňuji:
šaty jsou téměř bez výstřihu:-)

Nejlepší odpověď
marci1

Krajka je super, délka také. Pokud nejsou průhledné a nemají velký výstřih, tak je to dobrá volba. Konečně chce dívka být v divadle za dámu. 🙂

Další odpovědi
Drap

Těžko můžeme posoudit , když jsme je, a ani tebe, neviděli.

Xantyp

Naopak, jsou moc dlouhé.

redy

hezký jdi do toho :)

gagaga

me se libi ! :)

  • iv-