Avatar uživatele
C-system

Nezda se vam, ze v cr je nejak moc cizincu?

Nezda se vam ze v cr je nak moc cizincu,ja mam pred domem 6 dodavek a 3 osobni auta se slovenskou,ma­darskou spz a v baraku ani nemluvim at tahnou pric
Doplňuji:
ach jo to je hruza co se dnes deje

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

xenofoby tady neberem… to do očí bijící „prič“ taky o něčem vypovídá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Slováci a Madaři mi nevadí,jsou mi blízcí.Až zde budou ekonomičtí běženci ze severní Afriky a blízkého východu,kteří se budou chovat jak na předměstí Paříže,pak můžeš teprve nadávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Proč ti vadí Slováci? Vždyď jsou to bratia. To víš, jsme střed Evropy a jsme otevřený národ. Já zase poněkud trpím, že je tu národ, který nás v 60 utlačoval vojenskou silou (a pořád není schopen pochopit, že jednal nemorálně). No ale, je to lepší, než KLDR- tam se žádný cizinec nedostane (ani domácí ven)- z toho by mi bylo mnohem víc smutno.
Doplňuji:
Nechápu proč tuto otázku dáváš do kategorie „trestní právo“ – máš to trochu popletené 🙂

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doby, kdy šel Honza „do světa“,a v praxi to znamenalo,že svět začínal o 10 vesnic dál,už jsou pryč.
Až se ještě zvednou hladiny moří a oceánů,bude nám dnešek připadat jako idyla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

at si je tu cizinců kolik chce, pokud se chovají slušně. myslím, že kdekolliv je toho ale míň než ve Varech. Tady je mooooc vietnamců a to nemluvím o rusech, kteří si to tu přivlastňují a chovají se k lidem, kteří tu žijí jak k dobytku. na druhou stranu nebýt jich, tak Vary už chátrají, dali to tu dohromady, ale proto se nemusí chovat k ostatním, kteří pracují v obchodě…jako k někomu podřadnému.
jinak slováci mi absolutně nevadí a jak jsem psala, pokud by se i rusáci chovali slušně, tak mi nevadí. kdybych měla řešit každou věc, kterou nezměnim, nedělala bych nic jinýho

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek