C-system

Nezda se vam, ze v cr je nejak moc cizincu?

Nezda se vam ze v cr je nak moc cizincu,ja mam pred domem 6 dodavek a 3 osobni auta se slovenskou,ma­darskou spz a v baraku ani nemluvim at tahnou pric
Doplňuji:
ach jo to je hruza co se dnes deje

Nejlepší odpověď
quentos

xenofoby tady neberem… to do očí bijící „prič“ taky o něčem vypovídá

Další odpovědi
ten který je

Slováci a Madaři mi nevadí,jsou mi blízcí.Až zde budou ekonomičtí běženci ze severní Afriky a blízkého východu,kteří se budou chovat jak na předměstí Paříže,pak můžeš teprve nadávat.

Toruk

Proč ti vadí Slováci? Vždyď jsou to bratia. To víš, jsme střed Evropy a jsme otevřený národ. Já zase poněkud trpím, že je tu národ, který nás v 60 utlačoval vojenskou silou (a pořád není schopen pochopit, že jednal nemorálně). No ale, je to lepší, než KLDR- tam se žádný cizinec nedostane (ani domácí ven)- z toho by mi bylo mnohem víc smutno.
Doplňuji:
Nechápu proč tuto otázku dáváš do kategorie „trestní právo“ – máš to trochu popletené 🙂

anonym

Doby, kdy šel Honza „do světa“,a v praxi to znamenalo,že svět začínal o 10 vesnic dál,už jsou pryč.
Až se ještě zvednou hladiny moří a oceánů,bude nám dnešek připadat jako idyla.

straširybka

at si je tu cizinců kolik chce, pokud se chovají slušně. myslím, že kdekolliv je toho ale míň než ve Varech. Tady je mooooc vietnamců a to nemluvím o rusech, kteří si to tu přivlastňují a chovají se k lidem, kteří tu žijí jak k dobytku. na druhou stranu nebýt jich, tak Vary už chátrají, dali to tu dohromady, ale proto se nemusí chovat k ostatním, kteří pracují v obchodě…jako k někomu podřadnému.
jinak slováci mi absolutně nevadí a jak jsem psala, pokud by se i rusáci chovali slušně, tak mi nevadí. kdybych měla řešit každou věc, kterou nezměnim, nedělala bych nic jinýho