Pokročilý

Nezda se vam, ze v cr je nejak moc cizincu?

Nezda se vam ze v cr je nak moc cizincu,ja mam pred domem 6 dodavek a 3 osobni auta se slovenskou,madarskou spz a v baraku ani nemluvim at tahnou pric
Doplňuji:
ach jo to je hruza co se dnes deje

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

xenofoby tady neberem... to do očí bijící "prič" taky o něčem vypovídá

Další odpovědi:

Zlatý

Slováci a Madaři mi nevadí,jsou mi blízcí.Až zde budou ekonomičtí běženci ze severní Afriky a blízkého východu,kteří se budou chovat jak na předměstí Paříže,pak můžeš teprve nadávat.

Bronzový

Proč ti vadí Slováci? Vždyď jsou to bratia. To víš, jsme střed Evropy a jsme otevřený národ. Já zase poněkud trpím, že je tu národ, který nás v 60 utlačoval vojenskou silou (a pořád není schopen pochopit, že jednal nemorálně). No ale, je to lepší, než KLDR- tam se žádný cizinec nedostane (ani domácí ven)- z toho by mi bylo mnohem víc smutno.
Doplňuji:
Nechápu proč tuto otázku dáváš do kategorie "trestní právo" - máš to trochu popletené :-)

Doby, kdy šel Honza "do světa",a v praxi to znamenalo,že svět začínal o 10 vesnic dál,už jsou pryč.
Až se ještě zvednou hladiny moří a oceánů,bude nám dnešek připadat jako idyla.

Pokročilý

at si je tu cizinců kolik chce, pokud se chovají slušně. myslím, že kdekolliv je toho ale míň než ve Varech. Tady je mooooc vietnamců a to nemluvím o rusech, kteří si to tu přivlastňují a chovají se k lidem, kteří tu žijí jak k dobytku. na druhou stranu nebýt jich, tak Vary už chátrají, dali to tu dohromady, ale proto se nemusí chovat k ostatním, kteří pracují v obchodě...jako k někomu podřadnému.
jinak slováci mi absolutně nevadí a jak jsem psala, pokud by se i rusáci chovali slušně, tak mi nevadí. kdybych měla řešit každou věc, kterou nezměnim, nedělala bych nic jinýho

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.