hanulka11

Nezdá se vám ,že spadl tady někdo na hlavu?

Možná by chtělo zavolat Chocholouška.

Nejlepší odpověď
Terryle

Chocholoušek se určitě dobře baví (víte, jak se směje? Chocho, chocho, chocho…), ale už by ty dva mohl z té pracovny vyhnat ;o) a povolat admina, jelikož ty asi dvě strany spamů jsou fakt dost i na mě…

Další odpovědi
Drap

Nevím jestli spadl, ale rána to opravdu musela být velká. A nejen jeden

anonym

Pokus o možné vysvětlení – viz odkaz níže.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemyslite-si-ze-uz-to-stacilo

anonym

jo, nebojte, už se to tu sklidní, jen mě napadali otázky a chtěl sem znát odpověď :) prosím o milost :)

myšpulín

Je jich víc, než jeden.
Asi si tu dali sraz, jinak nevím, co to má znamenat…