manon

Nezdá se vám, že poslední dobou celebritám příliš často nečekaně vypadávají prsa z oděvů?

Herečkám, zpěvačkám, modelkám vypadávají prsa z plavek či večerních šatů jak na běžícím pásu – a to právě když jde kolem dobrý fotograf, co to zachytí. Je to náhoda?
Doplňuji:
Že by se blýskalo na časy? Že by se ten trik s „náhodně“ odhaleným bronzovým prádlem nesetkal s příznivou odezvou? :) Fotografové jedni škaredí :)
http://www.su­per.cz/15565-andrea-veresova-se-stydi-za-svuj-odhaleny-rozkrok-za-snimek-v-kalhotkach-dava-vinu-fotografum.html

Nejlepší odpověď
bolak

jiná možnost

jj, a pořád je to málo..

Další odpovědi
anonym

jiná možnost

Je to tím,že vydají hodně peněz za plastiky prsou a pak jim nezbývá na obměnu šatníku a tím pádem se jim větší ňadra derou z původních velikostí dekoltů večerních toalet.

iceT

jiná možnost

je to tím,že kolikrát si vezmou takové šaty,že se pod ně podprsenka nehodí(že by nebyla v šatníku taková,která by se hodila,tomu fakt nevěřím)nebo mají opravdu tak velké a volné průstřihy,že se to prostě neuhlídá
http://www.stre­am.cz/video/627753-kdyz-vyleze-ven-to-co-nema

Michal Kole

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

M.

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

Moc úzké a „sexy“ oblečky plus hádky o pozornost a více slávy. Co bys taky chtěla. :)

anonym

jiná možnost

Doplňuji:
je ekonomická krize, tak mají menší podprsenky, šaty, větší výstřihy a silikony chtějí ven.

Bublinnka

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

Prostě se chtějí zviditelnit a nebo chtějí aby se z nich ty celebrity staly.

sdesigner

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

Doplňuji:
Urcite zistili se tak jednoducho dostanu aj po case nic nerobenia do bulvaru a to im len pomaha…

Kamionacka09

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

a jsou to jeste k tomu kravky se slepicim mozkem:-D

jwood

jiná možnost

I múj táta má prsa větší. A ty mu nevypadávaj 🙂.

led

jiná možnost

Skrytá sebareklama

mosoj

je to společenskou poptávkou

Podle množství odpovědí je vidět, že ví co dělají !

honza19hk

jiná možnost

Doplňuji:
No pokud je má hehký tak proč ne,aspoń je na co koukat.Jenže některým celebritám bohužel občas leze i to dole.To se pak novináři mohou strhnout pro fotku.

terry

jiná možnost

Beru to tak, že se nosí velké výstřihy i průramky a naopak nenosí prádlo. Pak snadno něco vyklouzne.

DeLanne

jiná možnost

Ano, čím více chtějí vypadat sexy tím větší působí faux pas. Zdřejmě je to tím že chtějí zaujmout za každou cenu a na to pak doplácí. Příkladem může být také hyt vyčuhující celé jedné nohy, no a jak jinak než že i spodním prádlem, které ovšem vyčuhováno nebylo úmyslně.

briketka10

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

chtějí šokovat za každou cenu !!

Cesnek

je to tím, že celebrity chtějí zaujmout za každou cenu a inscenují to

manon

DeLanne: Nejhorší je případ vyčuhující celé nohy i se záměrně vyčuhujícím prádlem, aby bylo vidět, že barevně ladí s botičkami. Budeme asi dámy (a pánové :) ) brzy chodit na ples v kalhotkách :)

manon

led: Skrytá sebereklama odkrytím :) Tak tak :) Mně už to přijde, že která něco neodhalí, jako by ani nebyla – začíná se závodit, která odkryje víc. Nejsem puritán, ale přijde mi to už trapné až ponižující.

manon

honza19hk: A to už ke koukání není? :)

johana 56

Například z velkého sombrera by byl zážitek ty krásné narevné papírky vybírat : )

johana 56

Možná dostanou zvláštní příplatek.........

manon

Možná :) A co teprv by vybraly do klobouku, kdyby mohli přispívat fandové této disciplíny :)