Avatar uživatele
anonym

Nezdá se Vám, že pan prezident poděkoval národu za svá léta v nejvyšší funkci poněkud zvláštním způsobem?

Doplňuji:
Asi jsem to měla napsat rovnou – jde mi o tu jeho dnes už nepřehlédnutelnou amnestii. Když ji spustil před léty Václav Havel, Václav Klaus ho za to nemilosrdně kritizoval. Dnes tu máme obdobu a najednou je vše v pořádku, ačkoliv současný prezident byl velkým kritem Havlova aktu „milosrdenství“. Jenže Havel milosrdný byl. Čemu se dá přikládat nečekaná akce Klause? Že by opět ztratil paměť. Je fakt, že jemu se to dost často stává. A zase se společnost, policie a soudy budou zbytečně zaměstnávat případy, které se nemusely řešit. Zase to bude stát peníze nás všechny (obyčejné lidi). Tohle mi jedno není.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Jikra, Nikkol, anonym, Pájo, Wang, Illines před 4102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

U lidí, které pustí, jde o takový velkorysý RESTART.
Kdo kradl ve velkém, bude krást dál… jen soudy ho už nebudou za staré podvody popotahovat… bude se moci nepokrytě vysmát svým věřitelům.
Kdo kradl a podváděl v menším, bude dělat, co umí … jen v tom svém menším měřítku.
Kdo zabil v silné opilosti za volantem se vysměje pozůstalým a nazuje domácí papuče, oblékne župan a až to na něho zase příjde, klidně sedne vožralej za volant a pojede.

Je to Klausův výsměch všem… i vyšetřovatelům a policistům, kteří všechny ty čorkaře, vč „větších ryb“ za mříže dostali.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pan president se několikrát poněkud zvláštně, na tomto národě podepsal.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

projev jsem viděla a byl tak nudný to Schwarzenberg
se vyjádřil daleko lépe a najednou mu bylo i rozumět !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

on byl vždycky svůj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

No, projev jsemn neslyšela celý, ale přijde mi, že pouze konstatoval, jak vypadá současná situace a co dělají naši rádobyzákonodárci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

ať už táhne ! akorát vypustil na svobodu " rómy"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Václav Klaus je v prvom rade ekonom. Pri analýze nákladov mu vyšlo lacnejšie udeliť väčšiu amnestiu. Mnohí z amnestovaných už súdy a políciu nebudú zaťažovať, tam sa ušetrí a ten zbytok využijú štátne orgány pri tých nenapraviteľných…U­šetrené peniaze sa potom môžu použiť inde, na dôležitejšie veci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Bylo potřeba, aby utichly konečně politické korupční aféry, viz Pitr, Berka apod. Kazilo nám to reputaci republiky, tak to bylo nutné spláchnout konečně ze stolu…no a k tomu musel „někoho“ přidat, aby to nebylo tak okaté

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Vrana k vrane seda,tech korupcniku co si mnou ted ruce a pravda je,ze uz jsem na techto odpovedich s temi otazky k amnestii unavena ,pritom maji na tyto otazky portal.Na jednu jsem odpovedela a reakce byla,ze kdyz jsem neuhona,proc odpovidam.Napsala jsem to schvalne pro pochopeni tech,co se ted s tema otazkama roztrhl pytel.A take jsem jim jsem polozila otazku,kam se pro pripadne tyto veci obratit.No je to marne a to co jsi ocko napsala,mas pravdu.

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Děkuji, Il. Otevřela jsem PC až teď večer a nestačím se divit. Skoro co druhá otázka se týká amnestie. Štve mne to, proč i v tomhle směru se na Odpovědích.cz spláchne kdejaká nesprávnost. Proč se tady má řešit, který odsouzený má to štěstí, že za svoje chování si neodsedí spravedlivý trest. A to o spravedlnosti u nás raději moc psát nebudu, ta totiž neplatí pro všechny stejně.

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

nemá smysl zabývat se nepodstatnými věcmi..

před 4050 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek