Nezdá se vám,že na trhu je spousta …

… zázračných léku proti nachlazení,proti rýmě,proti chřipce,proti … ?

Nejlepší odpověď
anonym

Dobře udělaná reklama je silné médium! Kdyby všechny léky léčili tak, jak to ukazují v reklamách, tak jsou čekárny lékařů prázdné!

Další odpovědi
Drap

Je jich nadmíru. Jen mě zaráží, že při takové nabídce ještě občas potkám někoho nachlazeného.

Pájo

Platí takové pravidlo, že čím více bude léků (resp. přípravků), tím více se budou užívat.

Je třeba vždy zjišťovat, zda je daný přípravek skutečně léčivem (má prokazatelný účinek) nebo zda se jedná (jen) o doplněk stravy (výrobce dokladuje nikoli jeho účinnost, ale pouze nezávadnost – tj. že neškodí).

Doplněk stravy je schopen korigovat drobné zdravotní nedostatky.
Od doplňku stravy však nelze očekávat léčebný efekt…ten garantuje pouze registrovaný lék.

Zatímco lék (léčivo) je vyráběn/-o za přísných podmínek správné výrobní praxe, doplněk stravy se vyrábí jako potravina (výroba musí splňovat – jen – normy potravinářského průmyslu).

mosoj

Podle názvu kupuji léky až nakonec. Při výběru se nejdříve orientuji jejich složením a to je stejné nebo se jedná o dvě – tři účinné látky. Takže jinak řečeno, spousta léků má stejné složení.