Mc Merkurion

Nezdá se vám, že dnes, v době internetu, je rychlost informování našimi médii jak ve středověku koňskými posly?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/391286-silvestrovske-utoky-na-zeny-hlasi-i-dalsi-evropske-zeme.html

Nejlepší odpověď
anonym

A nepochopil jsi, že je to součást CENZURY?Za komunistů se to vyčítalo komunistům, že neinformují, dneska je to úplně to samé.Jak se říká KOHO CHLEBA JÍDÁŠ TOHO PÍSEŇ ZPÍVEJ.Takže dneska to není o demokracii, ale o tom kdo je právě u moci a kdo potřebuje filtrovat zprávy aby se lidi dozvěděli co nejméně.
A jak vidíš, naše vláda je pro přistěhovalce, tak proč by nás informovala o tom co ti přistěhovalci páchají za zločiny.

Další odpovědi
Drap

Vše je odvislé od toho o čem media chtějí a nebo nechtějí informovat. Jasné je , že za tímto stojí peníze a mocní tohoto světa. Že však veřejnoprávní media podavají opožděné , zkreslení informace je alarmující.

gecco

…poslY…
😉
Ale jo – je to divné…
___
A pro mne pořad nepochopitelné…

lexx

ale no tak…mocní pouštějí jenom informace co se jim hodí zrovna do krámu, k ovládání zblblých ovčanů – poplatníků, ale, na rozdíl od praktik banditů – komančů kteří měli jen omezené techn.prostředky dneska se dlouho neutaji nic

anonym

pro lexx
Ale ono se tenkrát také moc neutajilo.Kdo chtěl, informace si našel.Na odpolední jsme ve fabrice DENNĚ poslouchali Svobodnou Evropu či Hlas Ameriky, takže NIKDO nemohl tenkrát říci, že je bez informací.Je to přesně jako dnes, také musíš informace hledat všude jinde než v oficiálních médiích.
A kolikrát byli komunisti tak „hloupí“, že informace zveřejnili aniž by chtěli.
Na schůzích jsem se ptal, JAK JE MOŽNÉ ŽE V CHILE VLÁDNE DIKTÁTOR PINOCHET A MOHOU STÁVKOVAT A U NÁS VLÁDNE LID A STÁVKOVAT NEMŮŽEME?A tyhle informace (o té stávce) přímo ukazovali v televizi.
Za to dneska o těch utečencích to ani v televizi nedávali (teda ne hned, když se to stalo).
Takže nepomlouvej komunisty když neznáš souvislosti.

anonym

pro quentos
Sice máš pravdu v tom pravopise (také mně rozčiluje jak dnešní mladí píší, více mně rozčiluje psaní i a y), ale mezery za čárkama bych neřešil.Píšu hodně do diskuzí a kolikrát mně to napíše, že jsem překročil počet znaků.Tak to řeším právě krácením mezer po čárce.

Mc Merkurion

…takto má znít otázka: „Nezdá se vám, v době internetu, rychlost informování našimi médii jak ve středověku koňskými posly? “

Mc Merkurion

…ve zkrácené formě: " Nezdá se vám informování médii jak ve středověku koňskými posly? " >>> to navíc jsou přívlastky,jestli si to ještě pamatuju ze školy …

Mc Merkurion

quentos: slovosled jsi mi změnil,bylo to tak napsáno správně,ale hrubku,jak upozorňuje gecco,jsi mi neopravil!

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

já se ve škole na stroji ani na počítači neučil psát,tak jak mám vědět,že se tam dělá mezera,mě učili odmalička šetřit,tak šetřim i místem,copak je dnes něco zadarmo?

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… tak já ti nenadávám,tak se nečil,neni to dobrý na nervy,mezeru za čárkou nepíšu,jelikož jsem zvyklej z telefonu šetřit místem,aby to byla jedna sms,jelikož já jsem zase zvyklej psát s háčkama,ale proč mi tam furt cpeš to „že“?,to tam snad bejt nemusí,a opravit to nemůžu,jelikož jsem si už opravu vyčerpal…