Avatar uživatele
Mc Merkurion

Nezdá se vám, že dnes, v době internetu, je rychlost informování našimi médii jak ve středověku koňskými posly?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/391286-silvestrovske-utoky-na-zeny-hlasi-i-dalsi-evropske-zeme.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, redy před 3029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A nepochopil jsi, že je to součást CENZURY?Za komunistů se to vyčítalo komunistům, že neinformují, dneska je to úplně to samé.Jak se říká KOHO CHLEBA JÍDÁŠ TOHO PÍSEŇ ZPÍVEJ.Takže dneska to není o demokracii, ale o tom kdo je právě u moci a kdo potřebuje filtrovat zprávy aby se lidi dozvěděli co nejméně.
A jak vidíš, naše vláda je pro přistěhovalce, tak proč by nás informovala o tom co ti přistěhovalci páchají za zločiny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vše je odvislé od toho o čem media chtějí a nebo nechtějí informovat. Jasné je , že za tímto stojí peníze a mocní tohoto světa. Že však veřejnoprávní media podavají opožděné , zkreslení informace je alarmující.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

…poslY…
😉
Ale jo – je to divné…
___
A pro mne pořad nepochopitelné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ale no tak…mocní pouštějí jenom informace co se jim hodí zrovna do krámu, k ovládání zblblých ovčanů – poplatníků, ale, na rozdíl od praktik banditů – komančů kteří měli jen omezené techn.prostředky dneska se dlouho neutaji nic

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pro lexx
Ale ono se tenkrát také moc neutajilo.Kdo chtěl, informace si našel.Na odpolední jsme ve fabrice DENNĚ poslouchali Svobodnou Evropu či Hlas Ameriky, takže NIKDO nemohl tenkrát říci, že je bez informací.Je to přesně jako dnes, také musíš informace hledat všude jinde než v oficiálních médiích.
A kolikrát byli komunisti tak „hloupí“, že informace zveřejnili aniž by chtěli.
Na schůzích jsem se ptal, JAK JE MOŽNÉ ŽE V CHILE VLÁDNE DIKTÁTOR PINOCHET A MOHOU STÁVKOVAT A U NÁS VLÁDNE LID A STÁVKOVAT NEMŮŽEME?A tyhle informace (o té stávce) přímo ukazovali v televizi.
Za to dneska o těch utečencích to ani v televizi nedávali (teda ne hned, když se to stalo).
Takže nepomlouvej komunisty když neznáš souvislosti.

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro quentos
Sice máš pravdu v tom pravopise (také mně rozčiluje jak dnešní mladí píší, více mně rozčiluje psaní i a y), ale mezery za čárkama bych neřešil.Píšu hodně do diskuzí a kolikrát mně to napíše, že jsem překročil počet znaků.Tak to řeším právě krácením mezer po čárce.

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…takto má znít otázka: „Nezdá se vám, v době internetu, rychlost informování našimi médii jak ve středověku koňskými posly? “

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…ve zkrácené formě: " Nezdá se vám informování médii jak ve středověku koňskými posly? " >>> to navíc jsou přívlastky,jestli si to ještě pamatuju ze školy …

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

quentos: slovosled jsi mi změnil,bylo to tak napsáno správně,ale hrubku,jak upozorňuje gecco,jsi mi neopravil!

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

já se ve škole na stroji ani na počítači neučil psát,tak jak mám vědět,že se tam dělá mezera,mě učili odmalička šetřit,tak šetřim i místem,copak je dnes něco zadarmo?

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak já ti nenadávám,tak se nečil,neni to dobrý na nervy,mezeru za čárkou nepíšu,jelikož jsem zvyklej z telefonu šetřit místem,aby to byla jedna sms,jelikož já jsem zase zvyklej psát s háčkama,ale proč mi tam furt cpeš to „že“?,to tam snad bejt nemusí,a opravit to nemůžu,jelikož jsem si už opravu vyčerpal…

před 3029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek