Bronzový

Nezdá se vám moderátor Karel Šíp lehce senilní?

Teď jsem ho sledoval v jeho pořadu Všechnopárty a řeknu vám, docela jsem se nasmál :D
Jinak je dobrej, ale některé jeho výstupy jsou trochu mimo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Senilní snad není,ale je fakt,že už je asi lehce obrostlý mechem.
Někdy připomíná zvětralé pivo.
Na druhou stranu - proti těm čtyřem exotům v Partičce - s jejich bezkonkurenčně nejstupidnějším pseudohumorem - pořád ještě ujde.
Ale každému se líbí něco jiného.

Další odpovědi:

Zlatý

Ne.
Taky budeš!
Doplňuji:
Kdyby neměl plánovanou sledovanost, vyjel by jak namydlenej blesk.

každý jsme ňáký. Jsem taky jetej jnde. K. Šíp má nárok být svůj. Buď v tom pojedeš nebo nebudeš ten pořad sledovat.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Já jsem teď viděl díl s Jakubem Třasákem, a přišlo mi že už to nemůže mít v hlavě v pořádku. Asi 4x nedokázal odečíst dvě čísla od sebe, i když to bylo 2012 a 2009, tak nevěděl kolik mezitím uplynulo let, a co přišlo potom, když se bavil s Třasákem jestli už má přítelkyni a ten mu řek že ano, že je ze Singapůru, a Šíp si začal roztahovat voči do šikma, a dalších x vteřin se s takhle roztaženýma očima otáčel tázavě na diváky a na Třasáka, načež se Jakuba zeptal proč jel až do Sigapůru když takovejch je v Praze na tržnicích plno, no to sem si říkal že se snad zbláznil, kor když během tý jeho imitace asiatů byl záběr i na tu přítelkyni, která zrovna seděla v publiku a všechno sledovala. No hodně ujetý, a diváci se tomu smáli.. Ale Třasák se docela držel a jen poznamenal že takový jako ona na tržnicích nejsou.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.