Lorrien

Nezdá se Vám dnešní společnost trošku „přesexovaná“?

Možná trošku více? Třeba znám jen samá úchylná individua, ale stejně, kam se podívám, všude samé porno, dirty talks, atd. Bohužel už nejen na internetu.
Ano- ne, proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Konan-Pain

Ano

Doplňuji:
Mě se zdá špatné hlavně to, jak si děcka (13–16 let) myslí, bůhvíjak není cool mluvit o sexu, o tom jak si ho …, atd. My ve třídě máme obzvlášť jednoho „úchyla“. Co přestávka to poslouchání jeho „rozhovory“ s klukama i holkama o věcech, které mi přijdou dost úchylné a nevhodné, možná jsem „divná“, ale podle mě by se o takových věcech minimálně před učitelkou a třídou nemělo bavit… Neříkám, že je špatné o „tom“ něco vědět, i já to znám, ale nemluvím o tom před 29 lidma a to je podle mě rozdíl…

Další odpovědi
Drap

Ne

Ne nezdá. Tobě zřejmě ano, zajímalo by mě s kterou společností to přirovnáváš. Kdy to bylo lepší ? Jak na tu dobu vzpomínáš ?

Jádrohlod

Ano

marci1

Ano

Bohužel zdá. Pokud by se o sexu více hovořilo v rovině normální slušné komunikace, pak ano. Ale jestli se mluví o sexu jen ve spojitosti vulgarit, tak se mi to opravdu zdá moc. Často se lidé baví jen o tom, kdo, kde, s kým a jaký měl sex. Ale nechci být za mentora. ☹

Questman

Ano

Ano ale nevadí mi to.
Myslím, že to souvisí s tím, že ačkoliv internet, média i řeči jsou sexu plná, tak první zkušenost mnoha lidí se posunula o dost dál než bylo zvykem dříve, třeba na vesnicích. Navíc holky se dneska nedají tak snadno :/
Doplňuji:
Tím myslím, že když není tolik činů, musí být logicky více řečí :D

U mě to teda platí určitě :/

Šťastné a veselé :D

JuddH

Ano