ReHu

Nezdá se vám alkohol za volantem profesionálů čím dál častější?

http://www.no­vinky.cz/krimi/211572-cestujici-zavolali-na-ridice-prazske-mhd-policii-nadychal-3-52-promile.html

Nejlepší odpověď
iceT

Bohuzel nezda,je to smutna realita.
Ja bych je bila tema lahvema po palici.

Další odpovědi
mj81

Řidiči pili, pijou a budou pít. Profesionálové se obvykle chovají zodpovědněji, protože ve slušných firmách jsou běžné namátkové i plošné kontroly. Pracuji u DP s cca. 250 řidiči, od roku 2003 našli alkohol u čtyřech lidí a následoval okamžitý vyhazov. U tří se to obešlo bez publicity (kontrola ráno po příchodu do práce), na čtvrtého volali policii cestující podobně, jako v tom článku. Udělejte si obrázek sami.

atriplex

Nemyslím, že by se víc pilo. Spíš je to tím, že dnes má každá hlídka policie alkotestr, což dřív nebylo.

verka

Vždyť se to dá uplatit! Dokud za alkohol neseberou řidičák nadoživotí, nebude to jinak.

cukrar

Nezdá, to je jen na tom, že měl více promile.
Když někomu naměří 0,5, tak se o tom nepíše.
Profesionálové tolik nepijí, páč je to živí.
Občas se najdou i hloupí řidiči, ale to je všude.