Avatar uživatele
Lucimia

Nezbláznilo se počasí?

Furt zima, ještě před pár dny chodím ve svetru a v bundě a dneska málem 30°C. Chvíli jsem byla na balkoně a učila se a skoro se spálila, přitom jsem tmavy fototyp. Já nevím jak vy, ale já si myslím, že se počasí zbláznilo (je to reakce planety na to, jak s ní zacházíme).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, rynek878 před 5066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

to svět se zbláznil!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Může to být důsledek lidské činnosti, může to být cyklická obměna podnebí a nebo obě věci dohromady. Bohužel nikdo dnes neumí dát 100 % odpověď. Já osobně si myslím, že na začátku byla lidská činnost, která to všechno odstartovala.
Doplňuji:
člověk : Zvýšení hladiny oceánů by nezpůsobil plovoucí led, ale tepelná roztažnost vody a led který je na pevninách.
Antarktida vrstva ledu až 3 km a ledovce.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

U nás je také na slunci přes 30°C. Paráda. Teď jsem přišla z balkonu, na kterém jsem se opalovala. Také jsem se trošku spálila, což je divné, jelikož já se spálím málo, ale opravdu málokdy. Ale jsem ráda, že je hezky a že včera bylo počasí rovněž hezké. V Jeseníku (od našeho města cca 30km) byl včera koncert Moniky Bagárové a Bena Cristovaa. Tak jsem jela s kamarádkou a její dcerou. Užily jsme si to fakt moc pěkně. Ze začátku byly mažoretky, poté Monika s Benem, potom autogramiáda a nakonec ohňostroj, který trval cca 15 minut! Bylo to krásné počasí a celkový program se nám moc líbil a hezky jsme si ho užily 🙂 Ale souhlasím, že před nedávnem jsem se ještě klepala zimou, ikdyž jsem na sobě měla svetr a bundu. Teď je mi vedro i ve volných šatech. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

No podle mne to taky nemá logiku,v pondělí 10°C a dnes 28°C samozřejmě ve stínu,na slunci dnes bylo 42°C,každým rokem říkám,tak takové počasí nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

je to scele přirozené,my žijeme pár let proti tomu,jak je stará planeta,jsou to určité periody,které se opakují i po 500-ti letech,některé třeba i po více,a kdo si to má pamatovat,snad jen led na severním polu.a planeta země se rozhodně nenechá oblbovat nějakýma mravencema-lidma,udělá si sama co je jí přirozené,mimocho­dem před pát tisíci lety .led na polech nebyl
a největší blbost je,že na polech roztátý led,ohrozí pevninu,skuste si dát plnou skleničku s ledem a pozorujte,jak roztaje co bude a budete se divit,né že nepřeteče,ale ubyde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honza Patek

Počasí si sělá co chce ale mi taky.Dnes bylo fajnově byl jsem celej den zavřenej v autě tak že bkmba byl jsem spocenej až ..... Ať je počasí jaký je ,stějně budeme nadávat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek