Lucimia

Nezbláznilo se počasí?

Furt zima, ještě před pár dny chodím ve svetru a v bundě a dneska málem 30°C. Chvíli jsem byla na balkoně a učila se a skoro se spálila, přitom jsem tmavy fototyp. Já nevím jak vy, ale já si myslím, že se počasí zbláznilo (je to reakce planety na to, jak s ní zacházíme).

Nejlepší odpověď
kropitko

to svět se zbláznil!!

Další odpovědi
mosoj

Může to být důsledek lidské činnosti, může to být cyklická obměna podnebí a nebo obě věci dohromady. Bohužel nikdo dnes neumí dát 100 % odpověď. Já osobně si myslím, že na začátku byla lidská činnost, která to všechno odstartovala.
Doplňuji:
člověk : Zvýšení hladiny oceánů by nezpůsobil plovoucí led, ale tepelná roztažnost vody a led který je na pevninách.
Antarktida vrstva ledu až 3 km a ledovce.

Jahoda

U nás je také na slunci přes 30°C. Paráda. Teď jsem přišla z balkonu, na kterém jsem se opalovala. Také jsem se trošku spálila, což je divné, jelikož já se spálím málo, ale opravdu málokdy. Ale jsem ráda, že je hezky a že včera bylo počasí rovněž hezké. V Jeseníku (od našeho města cca 30km) byl včera koncert Moniky Bagárové a Bena Cristovaa. Tak jsem jela s kamarádkou a její dcerou. Užily jsme si to fakt moc pěkně. Ze začátku byly mažoretky, poté Monika s Benem, potom autogramiáda a nakonec ohňostroj, který trval cca 15 minut! Bylo to krásné počasí a celkový program se nám moc líbil a hezky jsme si ho užily 🙂 Ale souhlasím, že před nedávnem jsem se ještě klepala zimou, ikdyž jsem na sobě měla svetr a bundu. Teď je mi vedro i ve volných šatech. 😁

rynek878

No podle mne to taky nemá logiku,v pondělí 10°C a dnes 28°C samozřejmě ve stínu,na slunci dnes bylo 42°C,každým rokem říkám,tak takové počasí nepamatuji.

člověk

je to scele přirozené,my žijeme pár let proti tomu,jak je stará planeta,jsou to určité periody,které se opakují i po 500-ti letech,některé třeba i po více,a kdo si to má pamatovat,snad jen led na severním polu.a planeta země se rozhodně nenechá oblbovat nějakýma mravencema-lidma,udělá si sama co je jí přirozené,mimocho­dem před pát tisíci lety .led na polech nebyl
a největší blbost je,že na polech roztátý led,ohrozí pevninu,skuste si dát plnou skleničku s ledem a pozorujte,jak roztaje co bude a budete se divit,né že nepřeteče,ale ubyde

Honza Patek

Počasí si sělá co chce ale mi taky.Dnes bylo fajnově byl jsem celej den zavřenej v autě tak že bkmba byl jsem spocenej až ..... Ať je počasí jaký je ,stějně budeme nadávat.