Pokročilý

Nezaúčtovaný výběr z bankomatu ČS.

Stalo se Vám někdy, že Vám nebyl ani několik dní po výběru zaúčtován výběr z bankomatu české spořitelny, když byla použita karta i účet ČS?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nestalo,ale pokud jsi měl transakci v pátek,zúčtování následuje až v následný pracovní den.

Další odpovědi:

Zlatý

U ČSOB úplně běžně, ale nikdy nezapoměli.
Navíc než zůčtují , tak příslušnou částku stejně zablokují jako nemanipulovatelnou.

Pokročilý

Výběry z bankomatu ČS jsou v některých případech zdarma,dnes jsem byl vybírat na pobočce a paní se divila proč vybírám na přepážce ,když prý to mám v bankomatu zdarma.Ani jsem to nevěděl. Zkuste se informovat.

Stříbrný

Nebojte se oni se přihlásí....

Zlatý

To asi že byl apríl... ne Chytrolíne?Nevím, že by to bylo zdarma vždy mi účtují za vybírání z bankomatu . Možná nějaká novinka tedy.
tady asi nejde o platbu za vybírání, ale o zaúčtování částky kterou dotyčný vybíral.

Pokročilý

Hanulka11: Česká spořitelna má různé druhy osobních účtů. Některé mají výběry z ATM zdarma. Zkuste se informovat, třeba ušetříte ;)
Dodopolasek: Jestli je tam víkend, tak je to možné. Zkuste porovnat celkový zůstatek s disponibilním. Jestli jsou různé a jejich rozdíl je stejný jako částka, kterou jste vybíral, tak se nemusíte bát, že by na Vás zapomněli. Brzy si to vyúčtují :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.