Avatar uživatele
SinceX

Nezapoměli jste nominovat odpovedi.cz?

Tak co? Nezapoměli jste tuto stránku nominovat?

link.: http://krista­lova.lupa.cz/no­minace

Já jsem to udělal z důvodu kvalitní stránky, kvalitních lidí a kvalitních odpovědí, tak hybajte a nominujte je také abychom ukázali, že si odpovědí vážíme ! :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, PostApMan před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Někdy přemýšlím jestli nejsi nějak spolčený s tvůrci stránky, jak nás furt navádíš do nominace :)

Myslím že se tady všem líbí, a těm co se tu nelíbí, tak ty tu buď otravujou ostatní, nebo ty chytřejší z nich sem nechodí.

Problém je v tom že Odpovědí.cz jsou trochu ve špatné kategorii(Sociální sítě? To chce zápasit s FaceBookem?)
A mnozí z nás o Lupě ani neví, a nebo se jim nechce vyplňovat ten šílený formulář a dokážou svou poctu tomuto webu – aktivitou na něm ;)

(PS.: Já nominoval Odpovědí.cz do Sociálních síti, i když Vím že to nic neovlivní, ale ty výhry pro hlasující vypadají lákavě)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Nezapoměla jsem už jsem nominovala Odpovědi.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Nene, nezapomněla jsem 🙂 Odpovědi jsem nominovala už předevčírem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Také jsem je nominovala. Zaslouží si to, vždyť i o té Křišťálové lupě jsem se dozvěděla tady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A co když soutěž provozuje někdo, komu patří tato stránka? To by jsme museli nominovat i nás.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

no dnes tady už padl rozhovor o kvalitních otázkách,mám strach když se oběvím ještě někde jinde mnohé trefí šlak

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Vzhledem k tomu že nechci aby někdo odcházel, tak to potvrdím : Jinde je to ještě horší, nikam nechoďte! :)

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já raději zůstanu kde jsem

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Sem zrovna dvakrát nepochopil…?

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek