SinceX

Nezapoměli jste nominovat odpovedi.cz?

Tak co? Nezapoměli jste tuto stránku nominovat?

link.: http://krista­lova.lupa.cz/no­minace

Já jsem to udělal z důvodu kvalitní stránky, kvalitních lidí a kvalitních odpovědí, tak hybajte a nominujte je také abychom ukázali, že si odpovědí vážíme ! :)

Nejlepší odpověď
PostApMan

Někdy přemýšlím jestli nejsi nějak spolčený s tvůrci stránky, jak nás furt navádíš do nominace :)

Myslím že se tady všem líbí, a těm co se tu nelíbí, tak ty tu buď otravujou ostatní, nebo ty chytřejší z nich sem nechodí.

Problém je v tom že Odpovědí.cz jsou trochu ve špatné kategorii(Sociální sítě? To chce zápasit s FaceBookem?)
A mnozí z nás o Lupě ani neví, a nebo se jim nechce vyplňovat ten šílený formulář a dokážou svou poctu tomuto webu – aktivitou na něm ;)

(PS.: Já nominoval Odpovědí.cz do Sociálních síti, i když Vím že to nic neovlivní, ale ty výhry pro hlasující vypadají lákavě)

Další odpovědi
panenka

Nezapoměla jsem už jsem nominovala Odpovědi.cz

Jahoda

Nene, nezapomněla jsem 🙂 Odpovědi jsem nominovala už předevčírem 🙂

kapka

Také jsem je nominovala. Zaslouží si to, vždyť i o té Křišťálové lupě jsem se dozvěděla tady.

anonym

A co když soutěž provozuje někdo, komu patří tato stránka? To by jsme museli nominovat i nás.

anonym

no dnes tady už padl rozhovor o kvalitních otázkách,mám strach když se oběvím ještě někde jinde mnohé trefí šlak

PostApMan

Vzhledem k tomu že nechci aby někdo odcházel, tak to potvrdím : Jinde je to ještě horší, nikam nechoďte! :)

anonym

já raději zůstanu kde jsem

PostApMan

Sem zrovna dvakrát nepochopil…?