Pokročilý

Nezájem je projev chtíče?

Všude teď čtu, jak je "nezájem" důležitý a jak se na to všichni chytnou. Musím uznat, že na to že jsem stále teenager jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži. Kluk se ke mě choval jen kamarádsky a jakoby moje signály ignoroval, pak jsem mu dávala najevo že je mi volný a najednou se začínal častěji ozývat apod. Ano, já to beru, ale v mých letech a opravdu si myslím, že pokud se bude každý podle tohoto "hesla" chovat, tak za chvíli opravdu naše lidstvo vyhyne. Ani nevíte, jak si přeji vyrůstat v letech, co moje prarodiče!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co je to nezájem a jak ho "správně" dát najevo?
To se přece nedá naučit, natož chtít kopírovat druhého. Každý se chová jinak. Odmítavost se často zaměňuje s nedostupností - to je umění. Znamená to nebýt hned s každým kamarádka, umět se udělat vzácnou, smát a svěřit se s něčím v pravý čas, svou důvěru postupně dávkovat.

Někdo ale začne pod vlivem "příkladu" druhého úplně ignorovat a prostý náběh na vztah tak dokonale zazdí. Nebo působí místo záhadně jenom jako namyšlený trouba, kterému není nic dost dobré.

Doporučuji chovat se podle svého citu a přirozenosti, jen svou horlivost a zájem hlavně sama před sebou lehce brzdit. To je snad taková zlatá střední cesta. Povaha se za čas stejně projeví, protože jeden se nevydrží přetvařovat donekonečna, ale to, jaká opravdu jsi by měl přece jen poznat člověk, který si tě zaslouží a po nějaké té době už si ho i ty vážíš a více mu důvěřuješ.

Další odpovědi:

Zlatý

Okatý nezájem je projev toho,že nejsi rychle k mání,což se dneska docela cení.

Bronzový

Osobne to tak nemam. Kdyz z protistrany citim nezajem, prestanu ho mit take.

Bronzový

No to záleží na povaze toho kterého kluka.U některých chlapů, kdyby si to nevzala "do vlastních rukou" ,by si se také nemusela dočkat. :D
Doplňuji:
Zmiňovaný okatý nezájem mnozí muži interpretují jako dominanci,namyšlenost,chlad atp..Navíc někteří podvědomě vycítí určitou kalkulaci v odmítavé roli a tím se u nich shodíte....Buďte věrná svým pocitům.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.