Monie

Nezájem je projev chtíče?

Všude teď čtu, jak je „nezájem“ důležitý a jak se na to všichni chytnou. Musím uznat, že na to že jsem stále teenager jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži. Kluk se ke mě choval jen kamarádsky a jakoby moje signály ignoroval, pak jsem mu dávala najevo že je mi volný a najednou se začínal častěji ozývat apod. Ano, já to beru, ale v mých letech a opravdu si myslím, že pokud se bude každý podle tohoto „hesla“ chovat, tak za chvíli opravdu naše lidstvo vyhyne. Ani nevíte, jak si přeji vyrůstat v letech, co moje prarodiče!

Nejlepší odpověď
Damiana

Co je to nezájem a jak ho „správně“ dát najevo?
To se přece nedá naučit, natož chtít kopírovat druhého. Každý se chová jinak. Odmítavost se často zaměňuje s nedostupností – to je umění. Znamená to nebýt hned s každým kamarádka, umět se udělat vzácnou, smát a svěřit se s něčím v pravý čas, svou důvěru postupně dávkovat.

Někdo ale začne pod vlivem „příkladu“ druhého úplně ignorovat a prostý náběh na vztah tak dokonale zazdí. Nebo působí místo záhadně jenom jako namyšlený trouba, kterému není nic dost dobré.

Doporučuji chovat se podle svého citu a přirozenosti, jen svou horlivost a zájem hlavně sama před sebou lehce brzdit. To je snad taková zlatá střední cesta. Povaha se za čas stejně projeví, protože jeden se nevydrží přetvařovat donekonečna, ale to, jaká opravdu jsi by měl přece jen poznat člověk, který si tě zaslouží a po nějaké té době už si ho i ty vážíš a více mu důvěřuješ.

Další odpovědi
iceT

Okatý nezájem je projev toho,že nejsi rychle k mání,což se dneska docela cení.

casey

Osobne to tak nemam. Kdyz z protistrany citim nezajem, prestanu ho mit take.

michael69

No to záleží na povaze toho kterého kluka.U některých chlapů, kdyby si to nevzala „do vlastních rukou“ ,by si se také nemusela dočkat. :D
Doplňuji:
Zmiňovaný okatý nezájem mnozí muži interpretují jako dominanci,namyš­lenost,chlad atp..Navíc někteří podvědomě vycítí určitou kalkulaci v odmítavé roli a tím se u nich shodíte…Buďte věrná svým pocitům.