BENYTA

Nežádoucí vlivy,asi způsobené počasím

Tak to vidíte,vážení spoluautoři,naše superhvězdy už nezáří,ted nám tu na kostele odbyla půnoc,a ti pubertáčci už dávno spinkají a neprudí.A pokud budou-určitě si jich už nebude nikdo všímat.Doufám,že mé odpovědi na jejich lačné dotazy jim byly dostatečným důkazem.

Nejlepší odpověď
annas

Já nejsem tak optimistická.

Další odpovědi
panenka

Taky doufám Benyto že to co jsem zde dnes viděla na odpovědích bylo naposledy.

Jahoda

Doufám, že už dají pokoj. To nebyly otázky, ale vulgární názvy úplně normálních věcí. Jsem si jstá, že vědí co je sra*ka apod., ale jen to zde napsali, aby nás „pobavili“ a čekali na odpovědi. Podlé. Tady si někdo hraje, ale problém je, že mu to nikdo nežere. Holt slaboch u kterého vede tupost. Víc nic, neboť k tomu nemám slov…

rynek878

I já jsem rád,že jsem se probudil do klidného rána,dokud se nezačne ozývat naše paní „kupkina“,přeji všem dobrým lidem pěkný den.

oskar

Také přeji všem hezký den a pohodu.

Michal

Pozor by si měli dávat kardiaci,osoby se zvýšeným tlakem,lidé se sklony k depresi,staří a nemocní lidé a ti, jimž nedělá počasí dobře,cítí se slabí a jakoby ne ve své kůži.

anonym

Nějak jsem nechápal,o čem,o k­om je řeč,tak jsem se podíval – jasná diagnoza.
Nenechte se otrávit,pro tento případ platí pořekadlo:„Orel much nelapá“.