Anizbor

Nežadoucí účinky u při užívání léků na ředění krve.

Má někdo podobné zkušenosti a jak je řešit,když Warfarin nesnáším pro krvácení v moči,nově Pradaxa už po týdnu užíváni-bolest ledvin.K lékaři chodím-dělali mi 2× elektro kardioverzi pro aryrmii srdce.

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle je opravdu problém, ale jiné řešení než neustále tlačit na doktora, aby vymyslel lék, který budete snášet a bude fungovat, tady není. Na jednotlivé potíže je vždy řada léků, které mají podobné vlastnosti. Jen to chce pro Vás najít ten správný. Vydržte to. Určitě se to podaří.

Další odpovědi
MichalN

Po ablaci srdce, take kvuli aritmii, jsem dostal anopyrin. Jiak po acylpirynu, respektive vsem co obsahuje kyselinu acetylsalicilovou mam silne krvaceni z nosu