adnecok

Nežádoucí Internet explorer

Jak zabránit tomu, aby se mě v častých intervalech bez mojí volby samovolně nevnucoval na obrazovku Internet Explorer, když používám a mám nastaven jako hlavní prohlížeč Mozillu Firefox ? To vnucování a nutnost odstraňování nežádoucí nabídky mě jde na nervy !

Nejlepší odpověď
Retko

Čistici Internet Explorer pokud vim tak vymazat nejde.

Skus si jeste prohlednou zda mas spravne nastaveno co je vychozi. Pripadne reinstalovat firefox a dat znova, ze je vychozi. Treba se to neulozilo spravne do registru.

Další odpovědi
kenyrts

ale,ale pánové,IE se dá odstranit,tak že vložíte do mechaniky instalační CD a tam si vyberete při úvodní obrazovce "instalovat volitelné součásti systému Windows"a tam si ho odškrtnete a hotovo.P.S.jsou tam i jinné možnosti.

Vikičistič

Pokud ho nepoužíváte tak si ho vymažte a máte pokoj.

led

nedoporučujem zrušiť IE. Niektoré programy sú naprogramované na prácu LEN s InernetExplorer. Bez neho by nefungovali. Na mojej škode to mám odskúšané