Nezačíná tento týden nějak smutně?

Zemřeli dva, co dokázali dát republice vše, co uměli. Pan Masopust a pan Chudík nejsou už mezi námi. ☹

Nejlepší odpověď
annas

O p. Masopustovi jsem tuto smutnou zprávu četla – skvělý fotbalista, známá legenda.. IInformace o p. Chudíkovi mě překvapila – skvělý herec, herec noblesy. .. Připomínám si ho v Nemocnici …, kterou opakují.

Oba dva významné osobnosti, i když každá v jiném oblasti.

Jejich osud se naplnil … Určitě si je připomenu … Čest jejich památce!.

P.S. 29. 6. večer obě osobnosti připomněla ČT 1 – 13. komnata L. Chudíka a J. Masoopusta jako hosta M. Donutila …

Další odpovědi
arygnoc

pán dietl i pán chudík, obaja majstri svojho povolania, zomreli v jeden deň s odstupom 30 rokov. ( http://co-to-je.sk/dnesa.php?den=29&­mes=6 )
je to iba symbolika?

;-Q

briketka10

Ano, ale všichni tam jednou musíme
nebuď smutný podívej se ven svítí
sluníčko týden začíná hezky.
Doplňuji :
Pana Masopusta fotbalistu jsem neznala
a Nemocnici nikdy nesledovala jen vím,že
pan Chudík existuje, proto jsem si teď našla
na YouTube film Kawasakiho růže neviděla
jsem ho.

led

Odišli Ľudia, čo dokázali dať mnoho, Herec i Športovec, ostali už len spomienky…
Majster Ladislav Chudík, Laco… už ostali len nahrávky, filmy a fotografie a hlavne spomienky na javisko a posedenia…
Čarodej lopty Jozef Masopust, ktorý rozdával radosť z jeho umenia na ihrisku, bol súčasťou obrazu Československa vo svete.
Slnko si nad ich skonom poplakalo, ale hneď roztiahlo svoje hrejivé lúče, akoby v ich mene: „Neplačte za nami, život ide ďalej. Žite ho naplno, tak ako my.“

talka

A co pan Vaculík?!

lexx

včera odešel na věčnost Chris Squire, spoluzakladatel a basák kapely Yes

anonym

Až mne to zarazilo,když takové osobnosti odejdou.
Je to osud,kterej nelze vrátit.

anonym

talka, on pan Vaculík také zemřel dnes ?

mojitek

Vaculík i Tofi ještě žijííí :D

talka

Ale Ludvík bohužel ne!

anonym

… a mají recht, pane vašnosto! 🙂