Katrous

Newíte kde si můžu vyrobit reklamu online zadramo?

Potřebuji aby mi nechodili domů peníze jako v google adsend

Odpovědi
Michal Kole

myslíš linkbuilding ?

Dej odkatz na svůj web do katalogů (ale OBOROVÝCH, do všech, ne, Google a Seznam už zchytřeli), Měj odkaz třeba v podpisu emailu, v podpisu diskuzního příspěvku nebo v profilu, na konkurenčních webech.

Michálek1245

Buď to bude zadarmo, nebo to bude jistým způsobem legitimní a obhajitelné. Třeba zadarmo je linkbuilding. Občas ho pro některé klienty dělám taky. Ze zkušenosti doporučuji ale zkracovat odkazy přes zkracovač odkazů od https://urluno.com/ :) Ale počítej s tím, že budeš bojovat s tím, že tě lidi nebudou mít rádi. Co si budeme, je to prostě spamování na internetu. Samozřejmě je tu možnost placených odkazů na stránkách, ale to je proti tvojí otázce. 😉