new pc.......

Zdravim dneska jsem si koupil novy pc ASUS G10AC + monitor benq gl2450 kdyz vsechno zapojim a zapnu pise no signal detected! prosim pomoc co stim
Doplňuji:
Je normalne jeste nasroubocanej jaku pocitace tak u monitoru

Nejlepší odpověď
Bedy

Za prvé zkontrolujte, zda-li je monitor zapojen do elektriky a zda-li všechny kabely jsou správně pořádně zapojené.
Je možné, že počítač má integrovanou grafickou kartu + přídavnou – je možné, že jste to zapojil do té integrované. Zkuste to zapojit do té druhé přídavné karty.

Další odpovědi
Xantyp

Zavolej na 1188

anonym

Špatně připojený monitor – zkontroluj si kabel (no, raději všechny kabely).
Jak monitor připojuješ?
Doplňuji:
Tak se koukni, jestli můžeš monitor manuálně přepnout na vstup VGA (D-sub).
Jinak – monitor má vstup DVI a počítač by (podle popisu) měl mít HDMI – tos koupij jako sestavu a nebo jsi objednával PC a monitor zvlášť?

Awe

Bedy:Větší kravinu už si napsat nemohl?Kdyby nebyl monitor v síti tak asi těžko bude hlásit no signal…:D