VampGirl

Nevzpomenete si na název písničky?

Nevíte prosím někdo, jak se jmenuje skladba od jedné celkem nové skupiny? Možná je to Cinema Bizarre nebo tak něco. První asi tři takty znějí jako stará písnička přehrávaná na gramofonu – jsou tam i šumy. Děkuju.

Nejlepší odpověď
rybíz

Bohužel nevím, ale sbírejte informace a nakonec to zjistíte. Také jsem před nedávnem sháněl název písničky a zpěvačku a druhá odpověď byla správná. Tehdy mi dobře poradila Sarrira.

Další odpovědi
Sarrira

: ) Je to výzva, ale je to příliš málo informací. Ještě něco přidej :)
Btw: Cinema Bizarre jsou dost divní týpci :)

To rybíz: Jee, ono to k něčemu bylo ta má odpověď? to je milé. Moc děkuji :)

anonym

tohle se asi nepoštěstí, ale přesto kdybyste třeba kus té sklatby zaslechla v nějakém youtube videu, reklamě nebo kdekoliv na co lze odkázat, dejte sem odkaz … bude daleko snažší popsat o co přesně se jedná.