Jak vypalovat ve Windows 10 a lze počítač s tímto OS zrychlit i navzdory častým aktualizacím?

Na můj počítač se nainstaloval (ale omylem) Windows 10. Já ho nechtěla, nevím, proč se mi do mého počítače nainstaloval. A nevyznám se v něm. Kvůli němu nemohu vypalovat – místo klasického vypalovacího dialogu se mi tam objeví něco úplně jiného s nějakým textem nebo mi to napíše, že adresa disku je neplatná. Windows 10 se často aktualizuje a počítač je kvůli aktualizacím pomalý a všechno mu trvá.

Odpovědi
anonym

Není pomalý. Nic mu netrvá. W10 je zatím nejlepší OS, jen to s ním neumíš. Sám ho mám, jsem s ním mnohem více spokojen než s W7 a W8.1

Kepler

Každý vyšší OS má i vyšší nároky na operační paměť a zpomaluje PC. Win10 už dokonce ve světě kvůli tomu začíná ztrácet a uživatelé se vracejí zpět k win7. Doporučuji udělat totéž. Pokud ale PC má dostatečně výkonnou RAM, nakonec si na nové prostředí zvykneš.

dr.luha

Pravým tlač. – odeslat – (vyberete diskovou jednotku), pak nahoře v okně, kam se odeslal soubor (je to pracovní kopie souboru) – dokončit vypalování.

anonym

fgh: Píšu ti tam,že nemůžu vypalovat filmy na DVD. Místo toho klasického vypalovacího dialogu mi tam vyskočí nějaký jiný dialog s textem. Zkoušela jsem všechno – nemůžu nic vypálit a trvá to strašně dlouho,než se složka-film přetáhne do složky s vypalováním.

anonym

Zkus ten text přečíst. A W10 není pomalý, jen máš pomalý PC.